فوربوکتاب چگونه کسب و کار اینترنتی خود را راه‌اندازی کنیم؟ | دانلود رایگان از سایت فوربو

کتاب الکترونیک «چگونه کسب و کار اینترنتی خود را راه‌اندازی کنیم؟»، سعی می‌کند اولین قدم‌ها را برای ورود به دنیای کسب و کارهای اینترنتی به‌شما آموزش دهد. هدف این کتاب باز کردن مباحث فنی نیست و مثلا آموزش طراحی یک وب‌سایت در این کتاب وجود ندارد. هدف از گردآوری این کتاب الکترونیک از مقاله‌های سایت فوربو، این بوده است که شما با قدم‌های ابتدایی راه، آشنا شوید. سوال‌های زیای در ذهن افرادی که تازه می‌خواهند شروع کنند وجود دارد؛ ایده چی‌خوبه!؟ چطور ایده پیدا کنیم؟ چه مهارت و تخصصی لازمه؟ هزینه‌ش چقدره؟ و… این‌ها مجموعه سوالات متداولی هستند که در مورد کسب و کارهای اینترنتی وجود دارد و حال شما می‌توانید در کتاب الکترونیک رایگان، به پاسخ و راهنمایی درمورد همه آن‌ها دسترسی داشته باشید.

عنوان کتاب: چگونه کسب و کار اینترنتی خود را راه‌اندازی کنیم  |  نویسنده و صفحه‌آرایی: رضا توکلی

ویراستار: رضا مسعود‌نیا  |  انتشار: مهر ۱۳۹۷ نسخه پی‌دی‌اف (رایگان)

کاری از: وب‌سایت فوربو دیجیتال مارکتینگ  | FurboDM.com

این کتاب آموزشی را می‌توانید در کتاب‌خانه سایت فوربو به‌صورت رایگان دانلود کنید. بخش کتاب‌خانه، قسمت جدیدی از سایت است که تنها برای اعضا در دسترس است. برای دانلود رایگان این کتاب، در سایت ثبت‌‌نام کنید و سپس در ناحیه کاربری خود بر روی کتاب‌خانه کلیک کنید. اگر دو دقیقه وقت دارید، لطفا فرم ثبت‌نام اصلی سایت را پر کنید. علاوه بر این کتاب، کتاب آموزش وردپرس هم در کتاب‌خانه در دسترس است.

در صورت عدم تمایل برای ثبت‌نام، می‌تونید اسم و ایمیلتون رو در بخش زیر وارد کنید تا فایل کتاب براتون ارسال بشه.


 در صورت تمایل به عضویت سریع می‌توانید، به‌سرعت پس وارد کردن اطلاعات زیر وارد بخش کتاب‌خانه سایت شوید. رمز عبور شما حتما باید شامل حرف بزرگ و عدد باشد*

  • خانه
  • کتاب راه‌اندازی کسب و کار