همه‌چیز در مورد اسپانسر و حامی مالی؛ از تعریف تا پیدا کردن

همه‌چیز در مورد اسپانسر و حامی مالی؛ از تعریف تا پیدا کردن

اسپانسر یا حامی مالی (Sponsor) عنوان مقاله جدید سایت است که قصد داریم به بررسی زوایای مختلف آن بپردازیم. اول از حامی مالی یک تعریف ارائه می‌کنیم و به ویژگی‌های آن می‌پردازیم. سپس به این سوال جواب می‌دهیم که چطور می‌توانیم اسپانسر جذب کنیم یا به‌بیان عمومی‌تر، چطور اسپانسر بگیریم؟

همانند سایر مقالات سایت، سعی می‌کنیم با رویکرد دیجیتال مارکتینگ به این قضیه نگاه داشته باشیم تا مباحث به‌درد صاحبین کسب و کار اینترنتی و فعالین فضای آنلاین نیز بخورد. در ادامه با فوربو دیجیتال مارکتینگ همراه باشید.

قسمت مرتبط با این مقاله در پادکست فوربو رو هم بشنوید

اسپانسرشیپ دقیقا چگونه است؟

اسپانسرشیپ (Sponsorship) قرارداد -ارتباط- بین دو مجموعه است. مجموعه‌ای که تبلیغ می‌دهد و مجموعه‌ای که تبلیغ نمایش می‌دهد. اساسا موضوع اسپانسر در چارچوب تبلیغات مطرح می‌شود و خارج از فضای سرمایه‌گذاری است. در این خصوص در ادامه مقاله مفصل صحبت خواهیم کرد.

اسپانسر ویژگی‌هایی دارد که تقریبا با آن کاری نداریم. کار ما در این مقاله بررسی و شرح پیوند این دو مجموعه‌ای است که گفتیم. یعنی چه می‌شود که یک مجموعه -سازمان، شرکت، کسب و کار- به یک مجموعه دیگر -که می‌تواند مدل‌های بسیار متنوعی داشته باشد- درخواست اسپانسرینگ می‌دهد.

موضوع بسیار جذاب و قابل بحثی است و امروزه برای کسب و کارهای نوپا و کسب و کارهای اینترنتی هم تبدیل به مسئله شده است. در این مقاله می‌خواهیم نگاهی کامل به این قضیه داشته باشیم. اصلا اسپانسر یا حامی مالی چه هست؟ چکار می‌کند؟ برای چه هزینه می‌کند و به‌دنبال چه‌چیزهایی برای اسپانسر شدن می‌گردد.

و در سمت دیگر، ما به‌عنوان یک کسب و کار، برای پیدا کردن اسپانسر باید چکار کنیم؟ عینک ما بر روی چشمان کسی است که درخواست اسپانسر دارد و دنبال تامین اسپانسر برای کسب و کارش است. می‌خواهیم با او همسو شویم و از این دریچه به موضوع حامی مالی نگاه کنیم. امیدوارم که در این مقاله فرصت باشد و بشود که به همه موضوعات مرتبط با آن پرداخت.

در ادامه این مقاله قصد داریم در قالب زیر عنوان‌های مشخص، به معرفی، بررسی و شرح حامی مالی بپردازیم. این مقاله را به همه کسب و کارهایی -چه اینترنتی و چه سنتی- که به‌دنبال آشنایی با ساز و کار فعالیت‌های اسپانسری هستند، توصیه می‌کنم. در ادامه با فوربو همراه باشید.

تعریف حامی مالی یا اسپانسر

همه‌چیز در مورد اسپانسر و اسپانسرشیپ

در اولین قدم باید یک تعریف برای اسپانسر (Sponsor) داشته باشیم. اسپانسر یا حامی مالی، گروه، مجموعه، سازمان، کسب و کار -و حتی یک شخص- است که به‌منظور معرفی -تبلیغ- یک محصول، کالا، خدمت -و حتی خود شخص- تواهم‌نامه‌ای را با یک مجموعه یا کسب و کار دیگر امضا می‌کند. هرچه مجموعه دوم از لحاظ تعداد مخاطب، گسترده و بزرگ‌تر باشد، اسپانسر باید هزینه بیشتری بابت اسپانسرشیپ پرداخت کند.

اسپانسرشیپ (Sponsorship) آن ارتباط بین دو مجموعه یا کسب و کار است. یکی تبلیغ می‌دهد و دیگری تبلیغ نمایش می‌دهد. فرآیند کلی کار به این شکل است اما خب تفاوت‌هایی با تبلیغات به‌اشکال دیگر دارد. اسپانسر عمومی نیست. در حالی که می‌تواند باشد. یعنی اسپانسر کل یک مجموعه و سازمان نمی‌شود. بلکه در یک یا چند بخش مشخص، هزینه اسپانسری می‌پردازد.

بسته به کسب و کار نمایش دهنده، زمینه‌ فعالیت، تعداد مخاطبین و… می‌تواند هزینه پرداختی متفاوت باشد. و حتی اگر آن مجموعه خودش یک برند باشد، می‌تواند قراردادهای خارج از عرف نیز با اسپانسر ببندد.

در بسیاری از زمینه‌های مانند ورزش‌های حرفه‌ای و حتی بازی‌های ویدیویی، شاهد نوعی انحصار در مبحث اسپانسرینگ هستیم. یعنی شرکت‌هایی با توجه به در اختیار داشتن المان‌هایی -برای مثال لایسنس یک تیم در یک بازی فوتبال ویدیویی-، از اسپانسر درخواست‌های هزینه‌های غیرعادی دارد. و چون آن المان -برای مثال آن تیم لایسنس شده فوتبال- در مجموعه دیگر -بازی ویدیویی در این مثال- وجود ندارد، اسپانسر مجبور به پرداخت این هزینه است.

کمی از اصل موضوع دور شدیم. در ابتدا این بخش مطرح شد که هدف اسپانسر، نمایش دادن تبلیغ است. همین. اسپانسر به‌دنبال این است که محصول و خدماتش را نشان دهد. یا به‌دنبال برندسازی است و می‌خواهد صرفا دیده شود. اسپانسر با این اهداف با یک شرکت و مجموعه، وارد قرار داد اسپانسرشیپ می‌شود.

پس حامی مالی به‌نوعی تبلیغ‌دهنده است و در همین چارچوب فعالیت می‌کند. قرار نیست بر روی کسب و کار شما سرمایه‌گذاری کند. به شما سود برساند. به رشد کسب و کار شما کمک کند. این مورد را با موضوع حامی مالی یکی نکنید. در واقع وظایف شرح داده شده در این پاراگراف وظیفه اسپانسر نیست، بلکه وظیفه یک سرمایه‌گذار است. برای روشن‌تر شدن موضوع در پاراگراف بعد به تفاوت و مرز میان سرمایه‌گذار و اسپانسر می‌پردازیم.

تفاوت سرمایه‌گذار با اسپانسر چیست؟

خیلی وقت‌ها شنیده می‌شود که کسی می‌گوید برای راه‌اندازی کسب و کار به‌دنبال اسپانسر است! این جمله از لحاظ تکنیکی کاملا غلط است.

اسپانسر به شما پول نمی‌دهد که تازه کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید. همان‌طور که به‌صورت کامل مطرح شد، اسپانسر هدف‌اش نمایش خود است و کلا در چارچوب تبلیغات معنا دارد.

اما سرمایه‌گذار (Investor) کسی است به‌دنبال دیده شدن نیست. و به شما چیزی نمی‌دهد که بخواهد آن را برای‌اش تبلیغ کنید یا نمایش دهید. سرمایه‌گذار به‌شما سرمایه (Fund) می‌دهد. و در ازای آن می‌خواهد که سرمایه را به آن با سود بازگردانید. در واقع سرمایه‌گذار، سرمایه خود را بر روی کسب و کار شما سرمایه‌گذاری می‌کند. و کاملا در انتظار بازگشت سرمایه خود است.

فکر می‌کنم تفاوت میان سرمایه‌گذار با حامی مالی یا همان اسپانسر مشخص شد. حال ما در این مقاله کاری با سرمایه‌گذار نداریم. اگر متوجه شدید که قصد شما از مطالعه این مقاله، پیدا کردن سرمایه‌گذار بوده باید به‌شما بگویم که بهتر است کمی صبر کنید. در این مقاله به‌موضوع اسپانسرشیپ می‌پردازیم. اما به‌زودی در سایت مقاله‌ای هم در خصوص سرمایه‌گذار و ساز و کار آن منتشر خواهیم کرد.

چه کسب و کارهای نیاز به حامی مالی دارند؟

همان‌طور که متوجه تفاوت سرمایه‌گذار با اسپانسر شدید، باید این نکته را هم در نظر گرفت که پس همه کسب و کارها نیاز به اسپانسر ندارند. در واقع وقتی ابتدای راه هستید و هنوز برنامه خود را اجرا نکرده‌اید قرار نیست اسپانسری به‌سراغ شما بیاید و با پرداخت مبلغی از شما بخواهد که تبلیغش را بکنید.

در این مقاله با رویکرد دیجیتال مارکتینگ و برای صاحبین کسب و کارهای اینترنتی، باید گفت که کسب و کار وقتی شناخته شده باشد، اسپانسر به‌صورت طبیعی (!) برای‌اش پیدا می‌شود. یعنی خود شرکت‌ها (یا سایت‌های اینترنتی دیگر) شما را به‌عنوان یک کسب و کار آنلاین موفق می‌شناسند و برای درخواست اسپانسرشیپ اقدام می‌کنند. اما کسب و کارهای دیگر که هنوز به مرحله «شناخته شده» نرسیده‌اند باید چکار کنند؟

جذب اسپانسر مختص کسب و کارهای شناخته شده نیست و کسب و کارهای در حال رشد هم پتانسیل بالایی در جذب حامی مالی دارند. از آنجایی که رشد در کسب و کارهای اینترنتی بسیار سریع است، حامیان مالی می‌توانند خیلی هوشمندانه دست روی سایت‌ها و کسب و کارهایی بزنند که در حال رشد هستند. با این کار می‌توانند با قیمت و هزینه کمتر، به‌عنوان حامی مالی و اسپانسر معرفی شوند.

اسپانسرها دقیقا اسپانسر چه می‎شوند؟

همه‌چیز در مورد اسپانسر و اسپانسرشیپ

سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که، وقتی می‌گوییم اسپانسری، اسپانسر یک کسب و کار می‌شوند، دقیقا چکار می‌کند؟ اسپانسر چه می‌شود؟ کل کسب و کار؟

ساز و کار عمومی و شناخته شده اسپانسرها به این شکل است که هزینه تولید/ساخت/اجرا -حتی یک بخش کوچک کار- را می‌دهند و اسپانسر همان می‌شوند. تعریف خیلی کلی شد، به همین منظور در ادامه نمونه‌های مختلفی را بررسی می‌کنیم.

یک مسابقه ورزشی در سطح بین‌المللی را درنظر بگیرید. در این مثال می‌خواهیم نمونه‌های مختلفی از اسپانسرها را بررسی کنیم. هر شرکتی با توجه به کاری که می‌تواند انجام دهد، هزینه آن کار را می‌دهد و اسپانسر همان کار می‌شود.

برای مثال برای حمل و نقل و جابه‌جایی بازیکنان یک شرکت سازنده اتوبوس، اتوبوس‌های حرفه‌ای خود را برای یک تیم خاص آماده می‌کند. با طرح و نشان‌هایی مخصوص آن تیم. این شرکت می‌تواند با قراردادی با آن تیم، اسپانسر تیم شود. در چه بخش؟ در جابه‌جایی. همین. یعنی یک اسپانسر فقط و برای حمل و نقل. دقت داشته باشید که باز هم آن اسپانسر، هزینه یک چیز را دارد پوشش می‌دهد. و آن هزینه جابه‌جایی تک‌تک بازیکنان است.

شرکتی دیگر می‌تواند تیشرت‌ها و پوشاک ورزشی برای یک تیم آماده کند و در اختیار آن‌ها قرار دهد. این شرکت تولیدی نیز هم در اصل با تقبل هزینه پوشاک تیم، اسپانسر آن تیم می‌شود. در پرانتز باید به این مورد اشاره کرد که در سطح اول مسابقات ورزشی، قراردادهای پوشاک می‌توانند خارج از فضای اسپانسرشیپ باشند و تبدیل به یک قرارداد همکاری تجاری شوند. مانند قراردادهای شرکت آدیداس با تیم‌های فوتبال.

هنگام برگزاری بازی، چندین شرکت و کسب و کار هزینه‌های عمومی برگزاری بازی را به ورزشگاه پرداخت می‌کنند و تبلیغاتشان را در گوشه‌و‌کنار محیط ورزشگاه می‌توانید ببینید.­ همه این موارد در سطح بزرگی مطرح شد. اما احتمالا شما هم تاکنون در همایش‌ها و کنفرانس‌های مختلفی شرکت کرده‌اید.

مجری مراسم چندین بار از حامی مالی و اسپانسر (یا شاید اسپانسرها) نام می‌برد و از آن‌ها تشکر می‌کند. برگزاری یک همایش هم هزینه‌های خود را دارد. از هزینه‌های مربوط به اجاره سالن تا پذیرایی. این هزینه‌ها را یک حامی تقبل می‌کند و در ازای آن نام‌اش به‌عنوان اسپانسر مطرح می‌شود.

پس دقیقا متوجه شدید که اسپانسر چه‌کار می‌کند. اسپانسر هزینه یک چیز را می‌دهد و اسپانسر همان چیز می‌شود. حال در هر سطح و اندازه‌ای که باشد. در ادامه به معرفی مدل‌های اسپانسرینگ در فضای کسب و کارهای آنلاین و دیجیتال مارکتینگ نیز می‌پردازیم.

اسپانسرشیپ در کسب و کارهای آنلاین

همه‌چیز در مورد اسپانسر و اسپانسرشیپ

تا به‌اینجا نمونه‌های مطرح شده همگی مربوط به فضای خارج از دنیای اینترنت بود. با اینکه به‌نظر من هیچ‌ تفاوتی با هم ندارند اما در این بخش قصد داریم که شما را با نمونه‌های آنلاین اسپانسرشیپ آشنا کنیم. نمونه‌هایی که به شما نشان می‌دهد چطور می‌توان در فضای آنلاین، در کسب و کارهای اینترنتی و بر بستر یک سایت اینترنتی هم همکاری اسپانسرشیپ داشت.

برای جذب اسپانسر در سایت‌ها می‌توان به شیوه‌های مختلف عمل کرد. در واقع راه و روش زیادی برای این مدل همکاری وجود دارد. اساس کار هم همان مدل پوشش دادن هزینه است. یعنی اسپانسر باید یک هزینه‌ها را پرداخت کند تا اسپانسر یک چیز شود. ادامه این بخش می‌تواند هم راهنمایی برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی باشد، برای جذب اسپانسر و جذب حامی مالی. و هم راهنمایی باشد برای صاحبین شرکت‌ها و مجموعه‌های بزرگ، برای بستن یک قرارداد اسپانسرشیپ هوشمندانه.

سایت چه هزینه‌هایی دارید؟ اولین و محسوس‌ترین آن مربوط به هزینه‌های هاست و سرور است. اولین حامی مالی می‌تواند یک شرکت سرویس‌دهنده خدمات هاستیگ باشد. یعنی هاست و سرور در اختیار شما قرار دهد و هزینه‌ای بابت آن دریافت نمی‌کند. در عوض شما در سایت خود به هرشیوه‌ای که مورد توافق باشد (برای مثال یک بنر تبلیغاتی یا یک متن تبلیغاتی در فوتر سایت) آن شرکت هاستیگ را معرفی می‌کنید. شرکت هاستیگ در واقع از سایت شما هزینه نمی‌گیرد اما این شانس را دارد که به واسطه سایت شما، چندین مشتری جدید جذب کند.

هزینه دیگر می‌تواند مربوط به قالب سایت شما باشد. اگر سفارش یک طراحی قالب حرفه‌ای را داده‌اید می‌توانید به دو صورت هزینه‌های آن را به حامی مالی بسپارید. برای مثال همان طراح می‌تواند حامی باشد و نام و نشانش در قالب معرفی شود. یا حتی از یک شرکت دیگر می‌توانید درخواست اسپانسر داشته باشید. می‌توانید از او بخواهید که هزینه طراحی قالب را بپردازد، در عوض شما هم لوگو و نشان آن را در قالب به‌عنوان حامی نگه دارید.

محتوا حمایت شده؛ یک نمونه هوشمندانه

محتوا حمایت شده (Sponsored Content) یک نمونه بسیار مرسوم و در عین حال هوشمندانه از قراردادهای اسپانسرشیپ است. محتوا سایت هم همانند هر چیز دیگری هزینه دارد. برای پوشش دادن این هزینه‌ها می‌توان یکی از بهترین شیوه‌های تامین اسپانسر را در وب پیاده کرده است.

اسپانسری که هزینه تولید یک مطلب یا مقاله در سایت را می‌دهد و در همان مطلب و مقاله، نام‌اش به‌عنوان حامی ذکر می‌شود. این مدل هم برای صاحب سایت بسیار مطلوب است، زیرا تنها قرار است در ابتدای مقاله‌ فقط نام حامی را ذکر کند. و هم برای اسپانسر. زیرا در خود مقاله معرفی می‌شود. و مطالب و مقاله‌های سایت در اصل محل بازدید، بازدیدکندگان هستند نه فقط صفحه اصلی. پس شانس زیادی هم برای دیده شدن دارد.

از این نمونه تبلیغات در سطج وب انگلیسی می‌توان بسیار پیدا کرد. در وب‌سایت‌های فارسی هم این روند در حال رشد است و سایت‌های محتوایی بزرگی از این طریق اسپانسر پیدا می‌کنند. برای مشاهده یک نمونه، می‌توانید مقاله اصول سئو در سایت فوربو را مشاهده کنید. یک سری مقالات آموزشی سئو در سایت ما به از طریق همین مدل، حمایت شده‌اند.

چگونه اسپانسر پیدا کنیم؟

از آنجایی که همه در اینتنرت در مورد این جور سوال‌ها که چطور اسپانسر بگیریم و چطور اسپانسر پیدا کنیم، سرچ می‌کنند. سایت‌هایی برای وصل کردن حامیان مالی که افراد متقاضی تامین اسپانسر و جذب اسپانسر راه‌اندازی شده‌ است. البته در خصوص ساز و کار این سایت‌ها نظری نمی‌توانم بدهم زیرا تجربه‌ای از آن‌ها ندارم. و حتی از کسانی هم نظر و بازخوردی دریافت نکرده‌ام. اما می‌توانید با جستجو ساده به این دست‌ سایت‌ها دسترسی پیدا کنید.

برای پیدا کردن اسپانسر این یک راه بود. اما به‌نظرم من راه اصلی، همانند سئو کلاه سفید است! خودتان به کارتان ادامه دهید. بهترین باشید و هر روز سعی کنید بهترین چیز را به کاربران ارائه دهید. تا در نهایت بهترین در حوزه کاری خود باشید. به این شکل خود اسپانسر به‌سراغ شما می‌آید.

در صورتی که سایت و خدمات کسب و کار خود را در جایگاه می‌بینید که هزینه بخش‌هایی را به حامی مالی واگذار کنید، می‌توانید پیشنهاد خود را برای آن‌ها ارسال کنید. اسپانسر هم یک موجود عجیب ناشناخته نیست! بلکه اسپانسر می‌توانید یک کسب و کار دیگر در حوزه کاری شما نیز باشد.

در خصوص جذب اسپانسر و تامین هزینه‌ها بیشتر از این اطلاعاتی در دست نیست. در آپدیت‌های بعدی این مقاله، به‌دنبال راه‌ و روش‌هایی عملی‌تر برای پیدا کردن اسپانسر خواهیم رفت. و سعی می‌کنیم در منابع معتبر دیگر به‌دنبال ساز و کارهای معرفی شده برای این کار باشیم.

پایان

به انتها مقاله مربوط به اسپانسر و اسپانسرشیپ رسیدیم. در صورتی که در خصوص این موضوعی سوالی داشتید، می‌توانید آن را از طریق قسمت نظرات ارسال کنید. حتما به سوال شما پاسخ خواهیم داد.

ویرایش اول مقاله: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

فوربو مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات منتشر شده در بخش نظرات ندارد. 

مقالات مرتبط

دیدگاه

193 نظر تاکنون ارسال شده است
 1. نیاز به اسپانسر در زمینه گردشگری

  • سلام، وقت‌بخیر
   لطفا توضیحات کامل‌تری رو ارائه بدید و همچنین توصیه می‌کنم یک ایمیل در انتهای نظر از خودتون قرار بدید تا در صورتی که کسی در این خصوص قصد همکاری داشت بتونه با شما ارتباط برقرار کنه.

   • سلام من برای پروژه های عظیم نظامی دنبال اسپانسر میگردم الان ۵۰در۵۰ کار میکنیم با وزارت میخوام صفر تا صد کار رو خودم بزنم

   • سلام من یک کیک،بگوس کار حرفی استم نیاز به یک اسپانسر دارم کمکم کند

 2. سلام در زمینه خدمات زیبایی تاتو روی بدن به یک حامی و اسپانسر نیازمندیم با تشکر

  • سلام، وقت‌بخیر. در صورت تمایل اعلام کنید، ایمیل شما به صورت عمومی در نظر شما نمایش داده شود.

  • ما کمپین داریم برای اسپانسری خواستین حتما سربزنید باقیمت خیلی مناسب فقط ۷۰۰ هزارتومن
   @barandeh_bash

   • سلام وقتتون بخیر آقای عباسعلی خنیده هستم از یزد الان طی شش ماهه موسیقی پاپ کار میکنم ،،، استعدادخوبی هم تو این زمینه کاری دارم و برای حمایت از کارم و برای اینکه بتونم به هدفم برسم نیاز به اسپانسر دارم که منو ساپورت کنه ،،،اگه برای کار بهم اوکی رو دادین با شماره موبایلم رو گذاشتم اینجا باهام تماس بگیرین ۰۹۹۳۲۷۴۱۵۹۹ممنون از حماییتتون

  • نیاز به اسپانسر در رابطه با ورزشم و هزینه هاش دارم رشته ورزشیم سنگنوردی هست و در حد حرفه ای کار می کنم

  • من یه فوتبالیست ۱۷ ساله ام
   چون توان مالی نداریم و ایران هم کلا باید پول داشته باشید
   به یه اسپانسر نیاز دارم تا کمی پول بده و برم خارج تست بدم
   ۰۹۹۲۴۰۴۲۸۱۰
   لطفا زنگ بزنین. ممنونم

  • من یه پلیرم در بازی کارنامه فری فایر کارم با موبایله به یک حامی و اسپانسر نیازمندم

 3. سلام برای تولید واشتغال درزمینه پوشاک (شغل خودم) نیاز به اسپانسر دارم

  • سلام، وقت‌بخیر. در صورت تمایل اعلام کنید، ایمیل شما به صورت عمومی در نظر شما نمایش داده شود.

 4. سلام وقتتون بخیرمن درزمینه ی فروش لوازم ورزشی ازقبیل کتونی ورزشی و…برای ارائه ی خدمات باکیفیت ترو حفظ سلامت ورزشکاران باقیمت بسیارمناسبتربه یک اسپانسریاحامیه مالی نیازمندم
  آدرس ایمیل: lili.s.138181@gmail.com

  • سلام. اگر مایل هستید اعلام کنید تا ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده شود.
   آپدیت: ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده شد.

   • دوست خوبم سلام
    من به دنبال خواننده های خوش صدا هستم و با حمایت ۱۰۰ درصدی موسیقی بروز تولید میکنم.دوست داشتین افتخاره از طریق سایت شما اسپانسرینگ دوستاران موسقی باشیم

   • سلام جهت ساخت فیلم سینمایی با فیلمنامه قوی که تا حالا ساخته نشده تو ایران دنبال اسپانسر گردن کلفت هستیم
    bahmandjeddi@gmail.com

 5. سلام حامی مالی نیاز دارم برای تولید واشتغال درزمینه پوشاک پول نیاز دارم تجربه کافی در این شغل را دارم

  • با سلام، خدمت شما، اگر مایل هستید اعلام کنید تا ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده شود.

   • سلام من میتونم بهتون ثابت کنم که صدایه باور نکردنی دارم و میتونم خواننده بسیار خوش صدایی باشم و همین تو به کلاس هایه سولفژ و نت و تنظیم صدا و اکو کردن حنجره و ریتم که فقط نیاز دارم به یک اسپانسر و همین طور هم استایل و هم قیافه و از همه مهم تر صداو حنجره قوی دارم که فقط نیاز به حمایت دارم

    • دوست عزیز مشخصات فردی و نمونه صدا یا اثرتونو به واتس اپ من ارسال کنید تا بررسی کنیم.
     ۰۹۲۱۱۲۳۵۰۸۹

 6. سلام خدمت تمامی بزرگان و رفقای گل
  من با یکی از دوستام که خیلی پاکار هستیم ی ایده درباره حمایت از گیمرهای ایرانی هست رو میخوایم اراعه بدیم.ولی بودجه مورد نظر رو برای شروع این کار نداریم و اگه این کارمون گسترش پیدا کنه هم میتونه برای خود اسپانسر و هم برای کسایی که عضو حمایت ما شدن داشته باشه.یکم کارایی که قراره انجام بدیم زیاده و نمیشه اینجا نوشت…
  برای این که بیشتر از کاری که میخوایم انجام بدیم یا باشماره ۰۹۰۳۲۴۹۲۷۸۳ تماس بگیرید و یا به ایمیل maxbow83@gmail.com ایمیل بفرستید.حتی اگه تمایلی به اسپانسری ندارید یه تماس یا ایمیل برقرار کنید تا حداقل از کارامون با خبر بشید تا شاید خوشتون بیاد
  ممنون از این سایت خوب
  با تشکر

  • سلام، ممنون از اینکه توضیحات کامل رو به همراه راه‌های ارتباطی منتشر کردید.

  • سلام‌من‌یه گیمرم ‌وبرای استریم کردن نیاز به اسپانسر دارم (برای خرید وسایل استریم مثلا کیس و مانیتور و….)
   ۱۵ سال دارم
   نام:دانیال
   ادرس ایمیل:danialmostaghimi77@gmail.com
   ایدی تلگرام:https://t.me/Gamer_streamer

 7. ‘❤❤❤❤

 8. سلام وقتتون بخیر
  ما یک تیم IT هستیم که در زمینه گردشگری ایده خاص و جالبی مد نظرمون هست که نیاز به یک اسپانسر برای استارت پروژه داریم در صورت نیاز و تمایل به اطلاع درمورد ایده با ما در ارتباط باشید.
  با سپاس

  • سلام، وقت شما هم بخیر. در صورت تمایل اعلام کنید تا ایمیل شما نمایش داده شود.

   • سلام من یک بازیکن تکواندو هستم و انگیزه ی تیم ملی دارم ولی فقط توی شهرمون ب مقام اولی رسیدم من میدانم ک ب تیم ملی میرسم ولی واقعا برای این راه نیاز ب اسپانسر دارم ممنون میشوم اگه کمکم کنید

   • سلام خسته نباشید دنبال یه اسپانسر واسه رشته بدنسازی میگردم سنم ۱۷ یه ساله بدنسازی رو دنبال میکنم و موفقیت خیلی بزرگی در راه است با کمک مالی یک اسپانسر

    • سلام دنبال اسپانسر واسه هزینه باشگاه و تغذیه بهتر واسه رسیدن به مسابقات مسترالمپیا
     شماره تماس ۰۹۹۲۸۶۶۲۷۰۱
     ۱۷ ساله آماده برای پیشرفت

  • سلام من ۱۵سالمه یک پسره بااستعداد میخوام برم مسابقات mmaتمرین خیلی میکنم اما سنم مجاز نشده برم مسابقات با رزایت نامه میرم مسابقات ifc در تهران یک اسپانسر میخواستم که منو باشگاه های بهتر ببره و برنامه خوبی رو داشته باشم اگه هم میخوان تست از من بگیرن من آمادم??یاعلی مدد

 9. سلام بنده ورزشکار هستم در رشته کیک بوکسینگ بین المللی نیازمند یه اسپانسر برایه هزینه مسابقات.
  faghirifatemeh1@gmail.com
  ۰۹۰۱۲۹۵۹۲۲۰

  • سلام، ممنون از اینکه اطلاعات کامل رو ارسال کردید، اطلاعات تماس شما منتشر شد.

 10. سلام اسماعیل جعفری هنرمند فلزکار هستم نیاز به اسپاسر مالی جهت نمایش وفروش اثارومجسمه های فلزی من در دبی رادارم
  ۰۹۲۲۵۷۶۵۲۱۶

  • سلام، ممنون از اینکه اطلاعات کامل رو ارسال کردید، اطلاعات تماس شما منتشر شد.

 11. سلام من یک گیمر هستم و برای استریم کردن و… نیاز به کمک مالی دارم و دنبال یک اسپانسر هستم.
  این شماره موبایلم هست ۰۹۱۳۰۱۷۳۶۳۸
  و این هم ایمیلم kingofclan95@gmail.com
  لطفا هرچه زودتر خبرم کنید

  • سلام، ممنون از اینکه اطلاعات کامل خودتون رو ارسال کردید، کامنت شما تایید شد.
   (فقط یک نکته به نظرم اومد که بهتون در این خصوص بدم. برای استریم کردن به نظرم هر طوری که امکانش رو دارید شروع کنید و سعی کنید با دونیشن (حمایت مالی) درآمدزایی کنید. چون فکر نمی‌کنم به این شکل برای شروع استریم بشه اسپانسر جذب کرد.)

 12. سلام . بنده مجری برنامه واکمن هستم . این برنامه که قسمت اول آن هم پخش شده است در مورد موزیک ایران هستش و با افراد نام آشنا هم مصاحبه انجام می دهیم . برای حمایت از این برنامه نیاز به اسپانسر داریم تا بتوانیم سطح برنامه رو بهتر کنیم . ۰۹۳۵۴۸۲۵۵۱۲ با تشکر از سایت خوبتون

  • سلام، وقت‌بخیر. بخش‌هایی از برنامه رو دیدم و لذت بردم، امیدوارم بتونید اسپانسر در حوزه برنامه سازی پیدا کنید. دیدگاه شما به‌همراه شماره تماس شما تایید شد.

   • سلام رپر نسل ۴ هستم ۱۷ سالمه و کارام قوین مثل رپرای دیگه دنبال اسپانسرم اهنگ بدم بیرن ممنون اگر حمایت بشم کم نمیزارم حدود ۲۰ اهنگ نوشتم.
    ۰۹۰۵۸۴۸۵۴۶۸
    ایمیل mohyahy1355@gmail.com

 13. سلام وقتتون بخیر بنده و همسرم حامی مالی نیاز داریم و یا اسپانسر در زمینه مهاجرت در صورت تمایل دانستن بیشتر با ما در ارتباط باشید لطفا پیگیر کار ما هم باشید ممنون

  • سلام، وقت‌ شما هم بخیر. لطفا در خصوص کارتون اطلاعاتی رو ارسال کنید که در همین جا ثبت شود. همچنین بهتر است یک راه ارتباطی مثل ایمیل یا شماره تلفن هم ارسال کنید. ممنون.

 14. سلام مجدد هر کدام از ما در یک زمینه مجزا استعداد هایی داریم همسرم خوانندگی و بنده مدلینگ به همین خاطر نیاز به اسپانسر داریم که حمایت مالی مارا بر عهده بگیرند و برای هر دو هم ما و هم اسپانسر پیشرفت و سود باشد راه ارتباطی با ما
  ۰۹۳۸۸۲۳۲۰۴۲

  • ممنون بابت ارسال توضیحات. دیدگاه شما به‌همراه شماره تماس تایید شد.

 15. سلام من ۱۶ سالم و میخوام استریم شروع کنم برای گیم اما هزینه کامپیوتر و این جور چیزا خیلی زیاد من دوست دارم که یک گیمر ایرانی شم مثل miaو اریا keoxer منم ارزوشو دارم ولی با دستگاه ps4 نمی شه
  Khosravimohammadmahdi39@gamil.com
  ۰۹۳۵۶۳۸۰۸۸۵
  ممنون میشم که اسپانسر به حرف من توجه کنه

  • سلام، ممنون بابت توضیحات، نظر و اطلاعات شما تایید شد.

 16. سلام اقای رضا توکلی من ۱۶ سالمه و خیلی دوست دارم استیمری رو شروع کنم ولی هزینه ای که برای کامپیوتر هست خیلی زیاد و من دوستارم که یک اسپانسر داشته باشم.و میخوام مثل اریا keoxer باشم
  Khosravimohammadmahdi39@gmail.com
  ۰۹۳۵۶۳۸۰۸۸۵

  • سلام، دیدگاه شما به همراه اطلاعات تماس تایید شد.

  • خب آریا کئوکسر که یه روزه با یه اسپانسر نشده که کئوکسر بیشتر از ۳ سال تلاش کرده اولا که شروع کرده بود حتی صندلی هم نداشت برای نشستن ولی تلاش کرد و شد اینی که میبینی پس تو هم تلاش کن که همه چی یه شبه درست نمیشه

 17. سلام مجدد ایا کسانی که درخواست کردن موفق شدن
  بعد چقدر طود میکشه

  • سلام، وقت‌بخیر.
   اطلاعی ندارم. این مقاله به‌واسطه رتبه خوبی که در گوگل داره بازدید بالایی داره و من فقط از افراد خواستم که مشخصات و اطلاعات تماس خودشون رو ارسال کنن تا منتشر بشه. دیگه‌ اگر کسی بخواد ارتباط بگیره مستقیما با خودشون ارتباط برقرار میکنه نه سایت ما.

 18. سلام من در تلگرام کانال چالش زدم و ازش میشه درامدداشت اسپانسر موبایل یا پول یا پلی استیشن میخوام واسه چالشم ممنون میشم اگه اسپانسر پیدا شه شماره تلفن ۰۹۱۱۶۱۵۱۳۹۱
  ایمیل artinzardasht56@gmail.com

 19. با سلام
  میخواستم بگم که من یک گیمر هستم در آپارات یک کانال گیمینگ دارم.این کانال تو روزای اول خیلی موفق بوده و الان روزانه ۲۰۰۰بازدید دارم و برای ادامه کار نیاز به یک اسپانسر دارم
  شماره:۰۹۹۲۲۹۹۳۲۹۰
  ایمیل:nnikzar@gmail.com

 20. سلام بنده خواننده کورد هستم اسپانسر میخوام(پاپ)
  اطلاعات تماس: ۰۹۳۵۶۳۸۰۸۸۵

  • سلام؛ در صورت تمایل اعلام کنید که ایمیل شما به صورت عمومی در دسترس باشد.

 21. تیم ما وب سایتی تحت عنوان ای اس گیمز در زمینه بازی های رایانه ای طراحی و پیاده سازی کرده است.
  این پروژه جهت بالا بردن سطح گیم کشور و اشتغال زایی برای پلیرها و همچنین درامد زایی برای تیم و افراد دست اندرکار سایت ایجاد شده.
  فروشگاه سایت هم تکمیل شده و آماده بهربرداری است.
  کلیه کارهای طراحی و برنامه ریزی این پروژه به صورت تقریبا ۱۰۰درصد با تلاش بچه های تیم طراحی انجام شده و برای ادامه فعالیت ها و برنامه های آتی نیازمند حمایت مالی هستیم.
  ما به یک اسپانسر برای کسب و کار اینترنتی نیازمندیم.
  با اهداف بزرگ اولین بار در ایران .
  esgames.ir
  شماره همراه: ۰۹۳۹۳۵۳۲۲۰۶
  ایمیل: el.shanf12@gmail.com

 22. سلام وقت بخیر بنده ۱۸ سالم هستش هم‌گستار میزنم هم‌میخونم اینقدر تلاش کردم که ب اینجا برسم و ب بالاتر برسم ب یه نفر نیاز دارم که اسمش رو گذاشتن اسپانسر که راحت تر ب قله موفق برسم توی موسیقی و میتونم دوستان اگر تمایلی داشتی حتما بهم بگید عاشق موسیقیم و سخت تلاش میکنم سبک موسیقی هم پاپ هستش مجاز شماره تماسم۰۹۰۲۳۲۰۳۸۵۹
  و ایمیلمiman7124763@gmail.com
  آقای زینلی
  در خدمت شما هستم

  • سلام، ممنون از توضیحات کاملتون. دیدگاه شما تایید شد.

 23. سلام وخسته نباشید میخوام یه آموزشگاه بورس برای تدریس تشکیل بدم به حامی مالی برای خرید تجهیزات نیازدارم درحد ده تومن
  ایمیل: seyedseyrdy@gmail.com

  • سلام، وقت‌بخیر
   در صورت تمایل اعلام کنید تا ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده شود.

 24. سلام سوالی که دارم اینکه وقتی یه فرد معروف گروهی رو تشکیل میده که اون افراد هم معروفیت دارند وبا اون گروه کارهنری انجام میده که مخاطب بسیار زیادی داره
  آیا اسپانسر این کار برای تک تک افراد این چنین گروهی درآمدی در نظر میگیره
  ممنون میشم جواب بدین

  • سلام، وقت‌بخیر
   این سوال رو کسی میتونه جواب بده که همچین گروهی داشته یا کسی که اسپانسر شده، در خصوص جزییات همکاری به این شکل اطلاعی ندارم ولی به صورت کلی اسپانسر هزینه اون کاری که دارن انجام میدن رو پرداخت میکنه. حالا اگر همه افراد معروف باشن، طبیعتا دستمزد هر کدوم زیاد هست و در نتیجه هزینه تولید کارشون زیاد میشه و اسپانسر هم باید بیشتر هزینه کنه. در مورد اینکه چطور هزینه رو پرداخت میکنه، کلی میده یا تکی میده اطلاعی ندارم و فکر هم نمیکنم که چارچوب مشخصی داشته باشه، هر کس شاید یه طور عمل کنه.

 25. سلام،من برای تهیه یه فیلم سینمایی که چون متاسفانه فقط کارگردانش معروف نیست میخوام تمام تلاشمو بکنم تا براشون یه اسپانسر پیدا بکنم ،این شخص کلی زحمت کشیده روز و شب اما الان. با این ک فیلمنامش هم قوی هست ولی ب خاطر نداشتن اسپانسر ناامید شده..ازتون درخواست کمک دارم

  • سلام، وقت‌بخیر
   در صورت تمایل اعلام کنید تا ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده شود.

   • سلام وقت همه ای عزیزان بخیر
    بنده تو کار پوشاک هستم خیاط برشکار در زمینه مانتو زنانه و پالتو ..کت مردانه و پالتو .لباس مجلسی زنانه.و همینطور پوشاک بچگانه و دخترانه ‌.با ۱۸ سال سابقه کار در زمینه خیاطی. واقعا به ی سرمایه گذار نیازمندم ک از لحاظ مالی کمک کنه و نصف نصف باهاش کار میکنم کار از من پول از اون و اطمنان خاطر بگم ک در عرض یک سال ۱۰۰ ملیونشو ۴صد ملیون میکنم و شاید بیشدر اگه کسی بزرگواری کرد ۰۹۳۳۹۱۲۹۹۸۵حسینی تماس بگیرن ممنون و تشکر

 26. سلام! جهت أجرای نمایش تاریخی نیازمند سرمایه گذار و اسپانسر هستیم.
  ۰۹۳۶۳۱۷۳۲۹۱

 27. با عرض سلام و خسته نباشین
  من. برای خوانندگی (هزینه های پخش)نیاز به به اسپانسر مالی دارم
  behnaz.a.74@gmail.com

 28. سلام‌‌من ۱۵ سال سند دارم با وزن ۶۵ کیلو من ۶ ساله ورزش بدن سازی میکنم‌بخاتر مشکل مالی نمیتوانم‌ادامه بدهم‌اصلیت افغان‌ هستم به‌دنبال اسپانسر هستم

  • سلام، وقت‌بخیر
   در صورت تمایل اعلام کنید تا ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده شود.

 29. سلام وقت بخیر من فرزین ۱۵ سالمه من راهکاری پیدا کردم که بشه انرژی رو به روش بینهایت ساخت. پروژه هنوز در مراحل توری هست اما نمونه های مشابه در سطح کوچک ساخته شده و کار کردند و برای عملی کردنش نیاز به امکانات دارم تا بتونم در حد وسیعی پروژه رو ببرم جلو. و برای این کار به اسپانسر نیاز دارم شماره تماس ۰۹۱۴۵۸۰۵۰۴۵ من اهل آذر بایجان شرقی هستم لطفاً اگر واقعاً اسپانسر برای من هست بگید. و در نظر داشته باشید که گروهی زیادی از افراد سعی کردند ولی ناموفق بودند اما من تونستم عملی کنم امیدوارم کسی باشه که حمایت کنه..،

 30. سلام بنده شاعر هستم برای چاپ کتاب شعر سپید نیاز به حامی مالی دارم.۰۹۳۹۸۸۸۷۶۹۰

 31. سلام من یه ایده در مورد ساخت اپلیکیشن دارم که اگه ساخته بشه تو کل کشور رواج پیدا میکنه و همه اشتیاق نصبشو خواهند داشت و نیاز به اسپانسر دارم
  ۰۹۹۲۳۲۵۲۸۸۰
  zaaahranaaasiri221@gmail.com

 32. باسلام واحترام
  بنده مدرس مهارت های فروش/بازاریابی وتبلیغات ویژه کسب وکارهای کوچک ونوپا هستم.
  برای برگزاری وبینارهای آنلاینم بدنبال اسپانسر هستم.
  تبلیغات درحین بحث ودر کلاس آنلاین بصورت مستقیم(اسپانسر رو تبلیغ می کنم).

  شماره تماس: ۰۹۳۷۹۱۲۶۱۸۴

 33. من بازیگر هستم و نیاز به اسپانسر دارم برای پروژه تله سینمایی در صورت همکاری تماس بگیرین

 34. نیازمند اسپانسر برای تولید فیلم بلند و کوتاه
  mohsenkhedmati158@gmail.com

  • سلام وقت بخیر من رها قربانی هستم از تهران ۷ساله و رانندگی میکنم با هر ماشینی و دارای ۴حکم جهانی
   نمیدونم چی کار کنم تا بتونم یک اسپانسر پیدا کنم یا توی مسیر که هستش برم ممنونم

 35. با سلام بنده یه گیمر هستم که تو بازی زولا می خوام با گروهم به مسابقات شرکت کنم (شاید برا بعضی ها احمقانه به نظر برسه ولی آخره مسابقات یه جایزه گنده پنجاه میلیونی هست اون هم برای تک تک افراد گروه برنده شده). اگر واقعا کسی می خواد اسپانسر بشه و به ما بیشتر از نظر مالی توی بازی کمک کنه بی زحمت به ایمیل بنده پیام بده و از اون طریق با من ارتباط بر قرار کنه. توضیحات کامل رو به کسی که می خواد از ما حمایت کنه می گم.
  ایمیل بنده: abmessi2253@gmail.com

 36. محتوای بسیار جامعی ارایه شده و خسته نباشید
  با توجه به توضیحات ، وبسایت حامی جو که یک پلتفرم تامین سرمایه جمعی (crowdfunding) است برای زمانی که پروژه ای برای ساخته شدن نیاز به سرمایه دارد گزینه خوبی است. و ما می توانیم در این مسیر همراه پروژه های در حوزه هنر و بازی باشیم .
  در صورت نیاز به آشنایی با فعالیت ما به آدرس زیر بروید و یا با ما تماس بگیرید
  http://www.hamijoo.com
  ۰۲۱۲۲۷۰۲۸۵۰-۰۹۱۹۰۳۰۶۵۳۰
  موفق باشید

 37. سلام به یک اسپانسر جهت همکاری در پیج اینستاگرام شعر دانشگاه یاسوج نیازمندم..باتشکر

 38. سلام من یک گیمر هستم و نیاز به امکانت دارم تا در مسابقات بین المللی شرکت کنم
  ایمیلkhagepoor57@gmail.com
  این هم شماره موبایلم هست ۰۹۹۰۹۷۹۲۴۰۰

 39. سلام
  رادیویی دارم به نام رادیو پلان
  افرادی که علاقه مند به حمایت این رادیو هستند به این ایمیل پیام دهند
  ایمیل:takzarb95@gmail.com

 40. سلام ۱۱ساله تو عرصه موسیقی فعالیت دارم به یه اسپانسر نیاز دارم جهت همکاری لطفاً تماس بگیرید
  ۰۹۱۷۵۴۵۹۹۶۹

 41. سلام من ۱۴ سالمه دنبال اسپانسر ورزشی هستم که بتونه تا ۱ میلیارد خرج کنه پدرم نابیناست حالا اگر کسی بود معرفی کنید ممنون ولی باز پول هایش رو بهشون برمیگردونیم.

 42. سلام من یه گیمرم و به یه اسپانسر نیاز دارم که بتونه بعضی از چیزایی که نمیتونم بخرم رو بخره
  شمارم ۰۹۹۱۹۷۲۶۴۱۲

 43. سلام من دنبال یه اسپانسر هستم و ۱۴ سالمه و گیمرم ولی خب پول برای خرید سیستم ندارم برای همین دنبال یه اسپانسرم اگر کسیرو میشناسی یا خودتون اسپانسرین به این شمارع زنگ بزنین
  ۰۹۹۱۹۷۲۶۴۱۲

 44. سلام من با یک گروه تصمیم داریم یک برنامه سی وشش قسمتی برای صدا و سیما کار کنیم دنبال اسپانسر مالی هستیم.

 45. سلام
  من به زودی می خواهم یک پیج آموزش روبیک مسابقه روبیک و فروش روبیک و آموزش فن بیان و….
  در اینستاگرام بزنم برای ضبط ویدیو هام به اسپانسر نیاز دارم. برای اطلاعات بیشتر و اسپانسر شدن به شماره واتساپ زیر پیام دهید
  ۰۹۳۸۳۴۷۵۹۴۹

 46. سلام
  مجتبی شریعتی هستم، دانشجوی کارشناسی گرافیک، از اول مهر یک سفر با دوچرخه به طول ۷۰۰۰.km به دور ایران چیدم، برای هزینه های سفرم به دنبال اسپانسر هستم.
  تماس: ۰۹۳۸۶۱۱۶۳۵۲
  ممنون از سایت شما

 47. سللام در زمینه موسیقی و موزیک نیاز به اسپانسر دارم
  بنده رزا هستم
  مطمین باشید اسپانسر موفق میشه

  • سلام مشخصات فردی و نمونه کار یا صداتونو به واتس من ارسال کنید بررسی کنیم.
   ۰۹۲۱۱۲۳۵۰۸۹

 48. سلام مخترع هستم ،طی امروز وفردا نیاز به حامی مالی درحد ۸۰ میلیون دارم لطفا تماس بگیرید.۰۹۳۶۴۸۲۵۴۹۱

 49. من میخوام یک فوتبالیست عالی شوم لپ یک فوتبالیست باور نکردنی به یک اسپانسر نیاز دارم شماره ۰۹۱۶۴۱۲۸۲۸۵

 50. سلام من برای تحصیل پزشکی در خارج از کشور به یک اسپانسر مالی نیاز دارم
  ٠٩٠٣۶٠٧۵۴۵٣

 51. سلام ما یک تیم ورزشی هندبال هستیم برای رفتن به مسابقات نیامند اسپانسر مالی هستیم در حد ۵ میلیون تومان اگر تمایل داشتید به این شماره پیام بدهید ۰۹۳۸۷۸۹۷۴۷۹

 52. سلام
  نیاز به اسپانسر در زمینه ی خودرو های لوکس خارجی
  آیدی من در تلگرام:@Ml_king_8

 53. سلام.
  من یک کانال موزیک دارم ،
  و ب یک اسپانسر مالی نیازمندم

 54. سلام برای خوانندگی به یک اسپانسر نیاز دارم خیلیییی فوری

  • مشخصات فردی و نمونه صدا و اثرتونو به واتس من ارسال نمایید بررسی کنیم.
   ۰۹۲۱۱۲۳۵۰۸۹

 55. سلام من برای تحصیل در رشته پزشکی در خارج از کشور نیاز به اسپانسر دارم. نیمی از هزینه هاشو دارم و برای نیمی دیگش نیاز به اسپانسر دارم. سپاسگزارم اگه بتونین بهم کمک کنین

  • من میتونم کمکتون کنم لطفا یه راه ارتباطی از خودتون بذارید

 56. من میخوام برم مدرسه فوتبال هیچی هم ندارم و به پول نیاز دارم وبه یک اسپانسر نیازدارم اگه کمکم کنین خیلی ممنون میشم واگه بجایی رسیدم حتما فصل اول همه چی رو بهت برمیگردونم ویا نصفشون میکنیم و ۱۷ سالمه تهران هم گفتن بیا اما پول ندارم که برم

 57. سلام ما یک تیم درشته ورزشی هندبال هستیم برای هزینه ورودی به مسابقات دسته یک نیاز به اسپانسر داریم تا ۸/۱۷ مقداریشو جور کردیم ولی برای بقیه اش نیاز به پول داریم اگه میتوانید لطفا کمک کنید ممنوو

 58. من آهنگ میخواهم بدم نیاز به اسپانسر دارم در صورت اسپانسر به شماره زیر تماس بگیرید
  ۰۹۰۲۸۲۸۲۲۶۷

 59. سلام من ۷ ساله خواننده هستم رپ اما هیچ حمایتی ازم نشده کسی اسپانسر من میشه
  ۰۹۳۶۳۷۹۵۵۲۱

  • مشخصات فردی و نمونه صدا و اثرتونو به واتس من ارسال نمایید بررسی کنیم.
   ۰۹۲۱۱۲۳۵۰۸۹

 60. سلام من میخام مدل شم و به یک اسپانسر نیاز دارم جهت کمک لطفن بهم هماهنگ کنید ۰۹۱۵۸۷۶۵۱۹۰

 61. سلام خوبید
  من علی اکبر هستم ۱۶هست
  صدام برای خوانندگی خوب هست
  به یک حامی که بتونه کمکم کنه
  پول زیادی نمی خوام بده حدود ۱۰میلیون بیشتر نع
  که همیشه همراهم باشه
  کمکم کنه که شروع کنم اهنگ بخونم و بدم بیرون
  من قول به کسی که میخواد کمکم کنه بهش قول میدم
  سود میکنه روی کار من
  من اصفهانی هستم
  شمارم:۰۹۱۰۱۸۷۲۵۵۶
  ایمیل ayzdylyakbr8@gmali.com

 62. با سلام و خسته نباشید. ممنونم برای زحماتتون. میخواستم یه اسپانسر یا حامی مالی داشته باشم که در راستای رشته ی رزمی که هستم حمایتم کنه و برای مقام آوردن در مسابقات رزمی حمامی مالی ام باشه. قرداد هم با ایشون میبندم. ایمیل: Meysam.h.s11@gmaill.com

 63. سلام. به یک اسپانسر درزمینه موزیک نیاز داریم

 64. نیاز مند اسپانسر در زمینه فعالیت در یوتیوب – کانال یوتیوب دارم هزار سابسکرایبر داره فقط یک اسپانسر نیاز دارم
  ایمیل = parsarshydyan86@gamil.com _ ایمیل کاری بنده است لطفا فقط اسپانسر واقعی ایمیل بدهد
  شماره = ۴۷۴۸-۳۶۳-۰۹۰۳ _ فقط پیام بدهید _ تماس جوابگو نیستم دوست عزیز

 65. سلام
  نیاز به اسپانسر دارم در زمینه موسیقی
  بتونم خدمت ایشون تست بدم و اگر مورد تایید بوده کارو شروع کنیم

 66. سلام من اسپانسر میخوام و یک گیمر هستم
  ایمیل : pooyacheshmeh@gmail.com
  من برای ویدیو هام میخوام چنل اپارات هم هست https://www.aparat.com/KNGPROGAMEING1174

 67. نیاز به اسپانسر در زمینه پزشکی میباشد که اگر تولید بشه ۷۰ تا۹۰درصد بالشتا که تو بازار هست تاحدودی جم اوری بشن

 68. باسلام وخسته نباشیدخدمت شما من صدای خوبی دارم ولی اسپانسرحامی مالی ندارم که پیشرفت کنم ممنون میشم یه اسپانسربهم معرفی کنید۰۹۳۶۵۲۴۱۸۸۵

 69. با سلام ما به دنبال یک اسپانسر هستیم که یک تیم ورزشی تکواندو پومسه در سطح لیگ برتر ایران زیر نظر استاد علی برزگری که قهرمان چهار دوره ی جهان هستن نیاز داریم.
  mehrdadsuni1524@gmail.com

 70. سلام وقت بخیر به دنبال یک اسپانسر برای تولید ترک موسیقی هستم

 71. سلام خسته نباشید برای تولید ترک موسیقی به یک اسپانسر احتیاج دارم
  آیدی اینستاگرام : _amirroohi_official@
  جیمیل: amirroohi79@gmail.com

 72. من یک نابغه در زمینه های مختلف هستم احتیاج به یک اسپانسور مالی دارم ایا کسی هست؟؟؟

 73. سلام
  نیازمند به اسپانسر برای مسابقه مافیا در شبکه استانی سیمای خراسان رضوی هستیم
  ممنون میشم اگر کسی هست اعلام کنن
  ۰۹۱۵۵۰۰۸۵۶۳

 74. سلام برای ادیت ویدیو حرفه و ادیت عکس به یک اسپانسر نیازمندم.تبلیغ شما در یک پیج یک میلیونی انیستا قرار میگیرد.
  ۰۹۰۳۲۸۰۵۲۵۹

 75. سلام دوست دارم برای تبلیغات در اینستاگرام انجام بدم و خانه دار هستم و تا حالا هیچ تبلیغ انجام ندادم و خیلی حرفه ای نیستم و اهل تهران هستم و بیش از دوهزار و پنصد فالو کننده دارم

 76. سلام مایک تیم فوتسال هستیم که از وضع مالی خوبی نداریم ودر مسابقات استانی اول شدیم الان پول نداریم تابه مسابقات برویم

 77. سلام ما یه تیم داریم که به اسپانسر نیاز داریم البته تیم گیمیری و گذاشتن مسابقات جایزه دار در کانال چند کاییمون به یک همچین اسپانسری نیازمندیم ایدیم @ata_hakimi

 78. سلام
  نیاز به اسپانسر وتیم قوی جهت راه انداز ی استارتاپ ومارکت پلیس برای بازار ها ومحصولات کشاورزی و نیازهای این حوزه دارم

 79. با سلام من توی کار کلیپ سازی تو سبک اکشن و کمدی هستم. نیاز به اسپانسر یا همون سرمایه گذار دارم اگه میشه راهنماییم کنید ممنون?
  mhmdmhdyw36@gmail.com

  • سلام وقت‌بخیر،
   لطفا حداقل متن مقاله رو مطالعه می‌کردید تا با تفاوت اسپانسر با سرمایه‌گذار آشنا بشید.

 80. سلام من یک اسپانسر برا پابجی میخوام یک اکانت داشتم با اسپانسر اکانتم هک کردن دیگه اسپانسر جواب نداد من برا یوسی میخوام چون میخوام یوتویب بر بشم آیدی اکانت ۵۱۳۵۵۰۶۹۳۵۰

 81. سلام
  من ۱۵سالمه
  و به هیپ هاپ و رپ خیلی علاقه دارم
  میشه ی کمکی به من کنید و راه درست رو نشونم بدید
  من فعلا ۵تا ترک نوشتم و هرروز اونارو با خودم میخونم ولی نمیدونم برای اینده چجوری باید رپر شم..
  چطوری وارد استودیو شم؟و چطوری اسپانسر پیدا کنم؟

 82. سلام من ۲۴ سالمه وچهارساله بدنسازی حرفه ای کارمیکنم نیاز به اسپانسر دارمbaharrashedi73@gmail.comتا هم خودمو به همه معرفی کنم هم برای اسپانسرم بتونم تبلیغات خوبی ارائه بدم

 83. سلام❤، واقعیتش یه پیج تو اینستا دارم که محتواشو خودم میسازم?، و اینکه دل نوشته هست، و از جایی کپی نمیکنم? و همرو خودم مینویسم و تدوین میکنم?،و جالبیش اینجاست که به ۳ زبان فارسی، انگلیسی، روسی متن میزارم. ?
  لطفا اگر کسی میتونه کمکی کنه بهم و اینو راش بندازیم و جهانیش کنیم ممنون میشم،❤ حالا اگر میخواد حامی مالی باشه برای جذب فالوور بزای تبلیغ، یا کمک کنه تو تولید محتوا، خلاصه هر کاری. ?
  ??دوباره تکرار میکنم متن ها از بنده هست و از جایی کپی نشده پس ارزش داره که بتونین کمکم کنید.
  شماره تماسم و همچنین واتساپ:۰۹۰۲۶۹۲۰۹۳۱
  شماره تلگرام و تماس:۰۹۱۵۶۵۵۴۵۷۵
  ایمیل:roz.ad9800@gmail.com
  پیج اینستا:border_of_belief
  ❤❤خوشحال میشم حمایتم کنید.منتظرتون هستم

 84. اسپانسر جهت سرمایه گذاری در اپلیکیشن حدود ۲.۵ میلیون تا ۵ میلیون نیاز مندیم توجه داشته باشید در تلگرام میتوانید ۵۰ کا ممبر خرید کنید یا تبلیغ در جایگاه اصلی اپلیکیشن پس از انتشار در سراسر مارکت های ای یو اس و اندروید و حتی نسخه وب ثبت میشود و جذب بالایی خواهید داشت زیرا اپلیکیشن خرید و فروش می باشد
  جهت اسپانسرینگ به واتساپ مراجعه کنید
  تماس تلفنی پاسخگو هستیم
  ۰۹۳۶۸۷۳۰۰۸۹

 85. سلام من نیاز به یک اسپانسر در زمینه گیمینگ نیاز دارم که بتونه در هزینه های گیمینگ من رو کمک بکنه و هر چقدر که هزینه بکنه علاوه بر هزینه با سود که پس داده میشود در فضای مجازی هر چه که در مورد خودش یا کسب و کارش باشد برایش تبلیغ میکنم
  فعالیت من در زمینه بازی pubg mobile و در اینستاگرام و یوتیوب است که اینده بسیار خوبی هم برای من هم اسپانسر دارد
  این کار دارای هزینه های بسیار زیاد هست ولی نتیجه و سود بسیار خوبی برای اسپانسر و من بهمراه میاره
  در ضمن اکر اسپانسر گیم پلی های من رو ببینه متوجه میشه که چه اینده ای خواهیم داشت
  ادرس ایمیل من
  alireza.saljoughi437@gmail.com

 86. سلام من ابوالفضل مزنگی هستم معروف به کعوکسر.داداش یا هر کس دیگه.من ۱۵ سالمه و خیلی هم زرنگم.فعلا یوتیوب را شروع کردم و میخوام استریم هم توی توییچ شروع کنم.
  من برای یوتیوبم یک اسپانسر خوب میخوام.
  برای خرید موبایل لوازم گیمینگ یا pc یا کنسول یا گیم یا ….
  لطفا برام پیام بفرستید یا ….
  مرسی.واقعا یک اسپانسر لازم دارم.
  شمارم:۰۹۰۳۴۲۷۵۴۸۷
  منتظرم داداشا

 87. باشگاه ورزشی
  فوتبال لیگ یک جام آزادگان
  نیم فصل دوم به دنبال اسپانسر و حامی مالی هستیم.
  پیشنهادات خود را تا تاریخ هفت اسفند ۱۳۹۹ به ایمیل زیر ارسال نمایید
  Meysam131262@gmail com

 88. Ali

  سلام وقت بخیر، بنده برای تحصیل در خارج از کشور با مشکل مالی برخورد کرده ام و نیاز به حامی مالی دارم و تمام وضعیت خانوادگی ام قابل استعلام حقوقی هست. ممنون

 89. ali

  به دنبال یک اسپانسر هستیم ما میخواهیم در یوتویوب شروع به فعالیت کنیم ونیاز به حمایت مالی داریم اگر میخواهید با ما همکاری کنید به این شماره پیام بدهید۰۹۹۰۳۰۷۵۶۸۵

 90. چگونه میتوانیم اسپانسر شویم؟

 91. سلام.برای ساخت یک سریال برای صداوسیما نیازمند اسپانسر و سرمایه گذار هستیم.درصورت تمایل با شماره من تماس بگیرید.را تشکر۰۹۹۰۷۲۴۸۷۲۱

 92. سلام بنده میخواهم یه سرور ماینکرافت بازی شروع به کار کنم که هزینه VPS رو ندارم و همه کار های سرور رو انجام دادم
  اگر کسی میتونه منو حمایت کنه و با هم کار کنیم ممنون میشم
  ایمیل بنده : h.hokmabadi2017@gmail.com

 93. سلام میخواستم بدونم که چیکار باید بکنم که شرکت Red bull اسپانسرم بشه میخوام کار یوتیوبری رو شروع کنم نمیگم الان از ۰ بیاد اسپانسر بشه یکم که رفتم جلو سابام شد ۵۰۰۰ تا اینا میخواستم بدونم که چیکار باید بکنم که بیاد اسپانسرم شه؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

 94. سلام. من و تیم IT خودم برای ادامه استارآپ خودمون که مدتی هست در حال فعالیت هست به اسپانسر نیازمنیدم تا این کسب و کار بیشتر توسعه پیدا کنه. در مورد این کسب و کار همین رو میتوانم بگویم که نمونه آن در ایران اصلا وجود ندارد و بدون شک جز یکی از کسب و کار هایی با درامد فوق العده بالا در آینده نزدیک خواهد بود. در این مرحله از کسب و کار به شدت به یک اسپانسر نیازمنیدم.

 95. سپاسگذارم

 96. به نام خدا بینا
  کتابی را ترجمه کرده ام و تمامی مراحل اخذ مجوز و انتشارش نیز انجام گردیده. نسخه pdf ان وقف عام شده ولی بدلیل فقدان سرمایه اولیه نتوانستم کتابم را چاپ کنم. به دنبال اسپانسری برای چاپ کتابم هستم .
  اگر کسی خواست کمک یا راهنمایی کند لطفا با بنده تماس بگیرد:
  ۰۹۱۹۴۶۰۳۵۹۷
  اطلاعات بیشتر در مورد کتای که بنده ترجمه کردم :
  نگاهی به کتاب مرگ پول / چشم‌انداز فروپاشی سیستم‌های پولی مالی بین‌المللی
  https://way2pay.ir/204939/

 97. سلام
  من یک آرتیستم که اهنگ هام رو هنوز جایی پخش نکردم، شعر و ملودی کارها هم از خودم هست
  برای شروع کار حرفه ای نیاز به یک اسپانسر دارم
  Melikatahery7@gmail.com

 98. سلام،گروه ما تصمیم داره یه باشگاه فوتبال تاسیس کنه و برای خرید وسایل مورد نیاز از جمله لباس مخصوص،توپ،مانع تمرین و…. به اسپانسر نیازمندیم.با تشکر از ایذه

 99. سلام من یه پارکور کارم ۱۷ سالمه خیلی این ورزش رو دوس دارم من هیچ تجهیزاتی برای تمرین ندارم و پولی نیست که برای کلاس ثبت نام کنم و به اسپانسری خیلی نیاز دارم چون واقعا هم حرکت هام خوبه خواهش میکنم حرف من رو جدی بگیرید
  ادرس اینستاگرام meraj_sw
  ایمیل: meraj.karimisw2003@gmail.com

 100. سلام خسته نباشید من میخام توی اینستا بلاگر بشم وبه یه اسپانسر نیاز دارم اگه میشه کمکم کنید
  شماره ۰۹۹۲۶۹۶۸۶۸۱
  ادرس ایمیل jalaltajmir110@gmail

 101. سلام نیازمند یک اسپانسر برای سفر سایکل توریستی به دور ایران به مدت نامشخص هستم.
  هزینه هایی از قبیل تهیه برخی لوازم کمپین و سفر و برخی لوازم دوچرخه ، هزینه خورد و خوراک و برخی اسکانات موقت در مسیر.
  هدف ما هم تهیه نقشه نوین جغرافیایی با طرحی نو و ایده ای منطقی.
  با تشکر.
  Kmohamadi198@gmail.com

 102. درود و احترام
  ضمن تشکر از نکارنده محترم این مطلب
  وب سایت فایلکسا به عنوان تنها ارائه دهنده محتوای رایگان دیجیتالی در ایران، در نظر دارد برای ارتقای وب سایت و سرویس دهی از روش اسپانسری، استفاده نماید. در زمان ارسال این کامنت، فایلکسا با گذشت سه ماه از آغاز فعالیت رسمی خود موفق به جذب ۵۲ درصدی ورودی از گوگل عمدتا در پیج نخست جستجو شده و نیز در کانال های تلگرامی با تعداد اعضا زیاد، اشتراک گذاری لینک نماید. فایلکسا با در اختیار داشتن منابع عظیمی از فایل های دیجیتالی به طور روزانه آپدیت می شود. وب سایت به طور کاملا اختصاصی برنامه نویسی شده و در فاز دوم توسعه قرار دارد. از علاقمندان دعوت می کنیم جهت مذاکره و مشورت با ایمیل info@filexa.ir در تماس باشند.

 103. سلام وقت بخیر نیازمند یک حامی برای تولید محتوا کلیپ های تبلیغاتی اینستاگرام تیک تاکران و بازیگری هستیم که توی اتلیه و مدیریت و پیشنهادات کمکمون کنه سود ذللحستب اولیه تماما برای خودش

 104. سلام. من یه بازیکن فوتبال هستم. یجورایی سال اول ورزش حرفه ای هستم که عضو مجموعه ای تو تهران شدم که از طریق تست فنی منو قبول کردن ولی هزینه هایی داره که در توان من نیست پرداخت کنم،فعلا با من قرار داد بستن و تو قرارداد هم ذکر کردن که بازیکن فنی هستم و باشگاه منو به تیم های لیگ برتری(آسیا ویژن) معرفی میکنن تا پیشرفت کنم. من اهل استان اردبیل (مغان) هستم. کسی مایل به حمایت بود لطفا کمکم کنه و هرگونه قوانینی داشته باشه قبول میکنم. شماره مبایل:۰۹۰۳۴۳۴۴۰۴۸

 105. A

  سلام. من متقاضی تحصیل در رشته پزشکی خارج از کشور هستم و در کل برای ادامه تحصیل نیازمند ۵۰ میلیون تومان کمک به عنوان یک قرض الحسنه کاملا قانونی هستم اگر شخصی توان این کمک را داشته باشد خواهشا این لطف را از من دریغ نکند.nnb27935@gmail.com

 106. با سلام حسین هستم از مازندران۱۸سال بنده با پشتکار و هدف چند سالیه در ورزش بدنسازی فعالیت میکنم و علاقه استعداد زیادی دارم و به یک حامی مالی برای خرج بدنم و شدکت در مسابقه نیاز دارم برای هماهنگی لطفا تماس بگیرید ۰۹۳۳۳۷۸۵۲۶۶

 107. سلام نیاز به یک اسپانسر برای حمایت مالی به قصد تحصیل در چین دارم .مدارک اپلای موجود هست

 108. من دکلمه خوب میخونم .قصه برای کودکان هم همینطور. ولی بیشتر دلم میخواد صدام درخدمت یه خیریه باشه چطور میتونم راه ارتباطی یا اسپانسر برای ایجاد پادکست کودک پیدا کنم.

 109. به نام خداوند سلام من ۱۴سالمه و در مدرسه نمونه دولتی درس میخونم من یک موتور سوختی ساختم دوزمانس طراحیش کردم قطعاتشو بدنشو میل لنگ گو پیستونو همشونو بعد انرازه گیری کردم و بعد با گل چون هیچ امکاناتی ندارم بدون هیچ کمکی با گل شکلشو درس کردم به همون اندازه ای که انتخاب کردم بعد با استفاده از گل قالب ساختم و ریخته گری کرم بدون هیچچچچچ امکاناتی و هیچچچچچ کمکی بعد با استفاده از اون موتور دوزمانه واسه خودم یه ماشین ساختم نسبت به ماشین های دیگع کوچیکتره گیر بکسشفرق داره نسبت به ماشین های دیگه میکنه الان دارم رو یه هواپیما هواپیما نفر بر نسبتا کوچیک کار میکنم به نظر ساده میاد ساخت این موتور ولی خیلی سخته نابقش هم بتونه طراحی کنه نمیتونه اون اندازه گیری رو یه گل دربیاره قالب بسازه و وتور دوزمانه من با همه موتور های دوزمانه متفاوته سخت تریت جاهاش ساخت قالب بود با کاربراتور و شمعش چون همشو خودم درس کردم همشو شمع اینارم خودم ساختم میگم ایا اسپانسری هس کمکم کنه تا پیشرفت کنم ممنون که جواب میدین اگه اسپانسری پیدا شد بگه مرسی

 110. میشه جوابمو بدین ممنون

 111. سلام ما برایه خرید تیم فوتبال به یه اسپانسر نیاز داریم تمامی بازیکن تیم و مربی و به شرط سعود داریم به لیک بالاتر متاسفانه هزینشو نداریم در صورت بودن تماس بگیرین ۰۹۳۷۳۱۲۸۸۹۹

 112. سلام پیمانکار ساختمان هستم در شمال کشور تنکابن درحرفه ساختمان سازی ۵ماهه تحویل ،مهارت و اکیپ اماده و حرفه ای دارم دنبال شریک و اسپانسر میگردم برای ادامه پروژه .هر مبلغی ک خرج شود ۳برابر و بیشتر سود خالص به همراه دارد .نمونه کارها درواتساپ ۰۹۰۵۳۳۴۰۶۴۱

 113. من میخواهم به مزرعه کارکنم چگونه میتونم چون کشور ما حالت نورمال ندارد من اچ ار از یک کمپنی بزرگ دارم

 114. سلام.من در بدنسازی فعالیت دارم میخوام برای مسابقات کشوری اماده بشم ولی خود از عهده ی خرج مکمل ها و داروهام و مواد غذاییم برنمیام فعلا با گفته های شما تا مسابقه ندم و دیده نشمم که اسپانسر پشتیبانی نمیکنه درسته؟یا در این مرحله هم ممکنه پشتیبانی کنند؟

  • سلام، تا جایی که من اطلاع دارم از موضوع به صورت کلی بله به همین صورت باید باشه ولی خب میشه با ارتباط گرفتن با مجموعه‌های مختلف و بررسی وضعیت شما شاید اسپانسر پیدا کرد. خیلی در مورد موضوع موردنظر شما اطلاع ندارم.

 115. سلام بنده ۲۰,سالمه از ۱۴سالگی بدنسازی کار میکنم ژنتیک فوق العاده ای دارم دانشجو هستم دنبال اسپانسرم ممنون بابت سایتتون ۰۹۳۰۵۹۷۵۲۶۱❤️

  • سلام اسپانیر میخوام برا بدنسازی
   بدن حرفه ای گیر پولیم برا دو سه تا کشوری بدم برون مرزی
   عکس بدن رو میتونم براتون واتساپ کنم ۰۹۳۹۲۱۸۶۹۱۰

 116. آیا سایت مشخصی برای انتخاب اسپانسر وجود دارد؟

 117. سلام
  من پیاده روی ورزشی انجام میدم برای ورزشم و تامین هزینه ها نیاز به اسپانسر دارم اگر کالای اسپانسر ورزشی باشه که چه بهتر

 118. اسپانسر برای بررسی گوشی. پیج تازه کار.

 119. با سلام دنبال اسپانسر هستیم برای مسابقات ورزشی در سطح استان مازندران. پخش استانی داره.

 120. سلام من یک برنامه یک ساله ایرانگردی با موتور دارم و سال ۲۰۲۴ قرار برون مرزی بشه دنبال اسپانسر میگردم. برنامه کل سفر هم آماده است.

 121. سلام من میخواهم توی یوتیوب کار کنم ولی پول و گوشی ندارم که توی آن کار کنم

 122. سلام من یک راننده مسابقات اتومبیل رانی کارتینگ هستم ۱۷ سالمه و نیاز به یک اسپانسر جهت خرید خودروی کارتینگ هستم
  و برای هزینه های ماشین ماهی ۳ میلیون تومن نیاز دارم ک ۱ میلیونشو خودم میدم
  ماشینای کارتینگ هم از ۴۰ میلیون تا ۱۰۰ میلیون هست واقعا ب یک اسپانسر نیاز دارم تا بتونم به چیزی ک میخام برسم
  ۰۹۳۳۷۳۰۷۹۵۰ شمارم هست

 123. ممنون مفید بود

 124. سلام و احترام
  نیاز به اسپانسر برای یک پروژه کاملا حرفه ای تئاتر

 125. جناب آقای رضا توکلی

  سلام
  وقت شما به خیر.
  بابت مطلب ارزنده‌تان متشکرم.
  متن زیر با موضوع دعوت از اسپانسرهای محترم برای تولید فیلم را تقدیم می‌کنم.

  علاقه‌مندان محترم «هنر و صنعت فیلم‌سازی»

  با اهدای سلام و ادای احترام
  برای «اسپانسری» دو اثر زیر، دعوت به هم‌کاری می‌کنیم:
  ۱) «فیلم سینمایی» در ژانر «اجتماعی».
  ۲) «فیلم کمدی» برای «شبکه خانگی».
  هم از سود سرمایه‌گذاری‌تان برخوردار می‌شوید،
  و
  هم محصولات و خدمات‌تان را در آن‌ها معرفی می‌فرمایید.

  با ۲۵ سال سابقه فیلم‌سازی در خدمت شما هستیم.

  با
  تشکر
  علی ادیب
  مشاور فیلم‌سازی
  تهران ۲/۱۲/۱۴۰۰
  MoshavereFilmsazi@yahoo.com

 126. سلام من یک بازیکن فوتبال هستم و علاقه زیادی به فوتبال دارم بازیکن خوبی هستم و متاسفانه از پس هزینه های بازی از قبیل شهریه استوک برنمیام ممنون میشم کمکم کنید تابه آرزوم که فوتبالیست قهاری بشم برسم

 127. نیاز به اسپانسری برای مدلینگ

 128. سلام بنده چاپخانه خونگی دارم و نیازمند یک اسپانسر برای متحول کردن دنیای چاپ
  رو دارم
  و بهینه ساختن چاپ و بردن هر پرینتر داخل هر خانه که اینو به اصطلاح عرض میکنم
  Mohamad12madahi@gmail.com

 129. سلام من به یک اسپانسر کمک مالی درمورد ژیمناسیک نیاز دارم
  ۰۹۱۴۲۱۶۳۲۵۷

 130. نیاز به اسپانسر برای فروش آثار مینیاتورم دارم.

 131. سلام وقت بخیر . من یه ایده جدید و نو در خصوص بسته بندی مواد غذایی دارم و نیاز به اسپانسر یا حامی مالی دارم اگه کسی باشه که کمک کنه مطمئنم که ایده جواب میده . اینم ایمیلم
  Mr.tarhani_koh@yahoo.com

 132. سلام وقت بخیر من رها قربانی هستم از تهران ۷ساله و رانندگی میکنم با هر ماشینی و دارای ۴حکم جهانی
  نمیدونم چی کار کنم تا بتونم یک اسپانسر پیدا کنم یا توی مسیر که هستش برم

 133. باسلام واحترام مدیر سامانه سایت ساز وفروشگاه ساز……هستم. (پیام مدیر سایت: خودشون اسم سایتشون رو … گذاشته بودن، من سانسور نکردم ?)
  یک کارگاه اموزش دیجیتال مارکت رو میخواهیم اجراکنیم .قراره از صفر تاصد آموزش مدیریت سامانه سایت ساز ،روشهای بازاریابی اینترنتی اس ،تولید محتوا،سئو،سوشال و…..رو آموزش بدیم ودرنهایت به شرکت کننده ها یک سامانه ساز ساز با امکانات فول و حاصر به کار ،اهدا بشه‌.نمیخام بابت کل این پکیج بیشتر ۷۰۰و۸۰۰تومن دریافت کنیم.منتها چون هزینه اجرا و…خیلی بیشتر میشه ،یک اسپانسر برای این کارگاه یا کل سامانه میخام
  Peymanmehregan1392@gmail.com

 134. خیلی چرت بود تمام مطالبتون رو میشه در یک پاراگراف نوشت سعی کنید یکم مطالب مفید ترس بنویسید

 135. یک مسابقات بین المللی ورزشی قراره برگذار بشه در تلوزیون و شبکه های اجتماعی
  کسی تمایل به اسپانسر شدن بود که بخواد هم برند خودش در سطح بین الملل و تماشاچیان داخلی و خارجی مطرح بشه فرصت مناسبی برای تبلغ محصولات هست

 136. اصل این مقاله باید بر پایه یافتن اسپانسر بنا می شد

 137. من یک تیم دارم نیاز به یک اسپانسر دارم که حمایت کنه

 138. سلام و درود خدمت شما بزرگواران
  در رشته ورزشی موی تای برای مسابقات مالزی انتخاب شدم نیاز به اسپانسر دارم
  سپاس از لطف شما

 139. با سلام
  اسپانسر ورزشی میخاسم برا اسپانیا نیازبه حمایت دارم نصف نصف