آموزش و راهنمای سیستم همکاری در فروش

همه‌چیز در مورد بازاریابی وابسته و سیستم همکاری در فروش

Picture of رضا توکلی

رضا توکلی

نویسنده علاقه‌مند به داستان | سازنده فوربو

همکاری در فروش یا فروش رابطه‌ای (یا به‌بیان دیگر فروش واسطه‌ای یا بازاریابی وابسته) روشی مرسوم و پرطرفدار برای درآمدزایی و کسب در آمد از طریق اینترنت است. شما با یاد گرفتن و آموزش درآمدزایی از طریق سیستم همکاری در فروش می‌توانید بدون داشتن محصول و یا خدماتی، پورسانت از فروش محصولات دیگران دریافت کنید. همکاری در فروش که برخی تلفظ انگلیسی آن یعنی افیلیت مارکتینگ – Affiliate Marketing را به‌کار می‌برند، علاوه بر درآمدزایی برای افراد عادی، می‌تواند راه بسیار موثری برای افزایش فروش و درآمد یک مجموعه باشد. در ادامه مقاله آموزش کامل سیستم همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ، در سایت فوربو دیجیتال مارکتینگ همراه ما باشید.

[megadesc]

این مقاله سایت فوربو توسط افیلی حمایت شده است

افیلی اولین شبکه افیلیت مارکتینگ (همکاری در فروش) در ایران است که ارتباط مناسبی بر پایه صداقت و عملکرد صحیح، بین تبلیغ‌دهندگان و نمایش‌دهند‌‌گان برقرار می‌کند. ما در کنار هم در حال شکل دادن به آینده روشن افیلیت مارکتینگ هستیم.

[/megadesc]

 

[megadesc]

فهرست محتویات این مقاله: (برای مطالعه هر بخش بر روی عنوان آن کلیک کنید)

[/megadesc]

بازاریابی وابسته – Affiliate Marketing چیست؟

بازاریابی وابسته - همکاری در فروش

بازاریابی وابسته (همکاری در فروش) یا Affiliate Marketing روشی است که در یک روند فروش، علاوه بر فروشنده و خریدار، نفر سومی به‌عنوان واسطه فروش، خریدار را به فروشنده وصل می‌کند. ویژگی این حالت، این است که با اضافه شدن نفر سوم که همان بازاریاب سیستم همکاری در فروش است، قیمت محصول برای مشتری تغییر نمی‌کند و در اصل این شخص سود جداگانه‌ای روی محصول نمی‌گیرد، بلکه از سهم خود فروشنده، درصدی به بازاریاب سیستم همکاری در فروش می‌رسد. به‌بیان خیلی ساده باید گفت بازاریاب فروش، مشتری را پیدا می‌کند و آن را به سمت فروشنده می‌فرستد. حال هر کسی که از طرف آن بازاریاب، تبدیل به خریدار شود، بازاریاب درصدی را بابت پورسانت دریافت می‌کند. ساز و کار این سیستم به همین شکل است. نمونه‌های بسیاری در دنیای واقعی از این حالت وجود دارد اما در سایت فوربو قسمت داریم به مسائل آن پیرامون فضای اینترنت و کسب و کار اینترنتی بپردازیم.

سیستم همکاری در فروش

بازاریابی وابسته (همکاری در فروش) یا Affiliate Marketing

یک فروشگاه اینترنتی می‌تواند با تعریف سیستم همکاری در فروش، از کاربران دعوت کند تا به این سیستم بپیوندند و برای محصولات مشتری پیدا کنند. روند این کار به این صورت است که برای یک محصول و یا گروهی از محصولات، آدرس اختصاصی (URL) که شامل اعداد و یا حروف مختص هر کاربر است، به کاربر داده می‌شود. این آدرس‌ها در وب‌سایت یا فروشگاهی که از این سیستم استفاده می‌کند به صورت اتوماتیک برای هر کاربر ساخته می‌شوند. بعد از دریافت این آدرس، کاربر می‌تواند در هر کانالی آن را منتشر کند. از وب‌سایت شخصی و یا حتی فروشگاهی خود گرفته تا رسانه‌های اجتماعی. وقتی هر کاربر دیگری در اینترنت از طریق این لینک‌ها وارد سایت فروشنده شود و محصول را خریداری کند، درصدی به‌عنوان پورسانت به بازاریاب داده می‌شود. این سود معمولا برای محصولات فیزیکی ۵ تا ۱۵ درصد است اما محصولات دانلودی یا همان غیرفیزیکی امروزه تا ۳۰ درصد پورسانت دارند. نمونه‌هایی از هر دو مدل همکاری در فروش را در ادامه این مقاله باهم بررسی خواهیم کرد.

نقش فروشنده و بازاریاب در سیستم همکاری در فروش

فروشنده کسی است که در وب‌سایت خود از سیستم همکاری در فروش استفاده می‌کند. فرقی هم نمی‌کند که محصولات آن چه‌چیزی باشد. حتی ممکن است اصلا خبری از محصول نباشد و تنها یک اکانت یا همان اشتراک ویژه یک سایت، به‌عنوان محصول باشد. در پاراگراف‌های بعدی به معرفی انواع مدل‌های این سیستم می‌پردازیم. به‌صورت کلی رویکرد این سیستم به این‌گونه است که صاحب کسب و کار قصد دارد فروش خود را بیشتر کند و به‌همین دلیل از بازاریاب‌ها برای ایجاد فروش و پیدا کردن مشتری کمک می‌گیرد. بازاریاب هم پس وارد شدن به سایت آن کسب و کار، آدرس اختصاصی خود را برای محصول و یا محصولات را می‌گیرد و آن را به هر طریقه‌ای که می‌تواند منتشر می‌کند.

مرسوم ترین نمونه‌ها در سیستم همکاری در فروش

در دنیا تا کنون سرویس‌های همکاری در فروش مختلفی شکل گرفته اما چندین نمونه از آن به‌عنوان شاخص‌های این مورد به‌حساب می‌آیند که هر کدام را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

همکاری در فروش خدمات

بازاریابی وابسته (همکاری در فروش) یا Affiliate Marketingیکی از شاخص‌ترین مدل‌های همکاری در فروش مخصوصا در ایران، همکاری در فروش سرویس‌های هاست و سرور است. سرویس‌های هاستینگ به‌ازای هر خرید هاست ممکن است تا ۱۵ درصد به شما پورسانت بدهند. رویه مرسوم در وب‌سایت‌های بزرگ به‌این صورت است که در قسمتی از سایت (معمولا قسمت فوتر) می‌نویسند، سرورهای این سایت توسط سرورهای قدرمتمند… میزبانی می‌شود. جمله‌هایی از این دست، یک لینک به سایت هاستیگ می‌دهند که همان آدرس اختصاصی آن‌ها برای همکاری در فروش است. البته این مورد را نباید با نمایندگی هاست و سرور اشتباه بگیرید. در نمایندگی شما باید ابتدا یک پنل نمایندگی خریداری و سپس شروع به فروختن کنید، در حالی که در مدل همکاری، شما صرفا کاربر را به سایت موردنظر هدایت می‌کنید.

همکاری در فروش محصول فیزیکی (فروشگاه‌های اینترنتی)

بازاریابی وابسته (همکاری در فروش) یا Affiliate Marketing
یک نمونه استفاده از سیستم همکاری در فروش آمازون با استفاده از یوتیوب

پر استفاده‌ترین مدل همکاری در فروش در دنیا، مدل همکاری در فروش محصولات فیزیکی است. فروشگاه آمازون هم یکی از پیشگامان این مورد بوده و بسیاری از افراد در سراسر دنیا از این طریق برای خود درآمدزایی دارند. بسیاری از اینفلوئنسر های مطرح از این طریق در شبکه‌های اجتماعی خود، مردم را تشویق به خرید از یک لینک و یا حتی باز کردن آن می‌کنند. مدل توسعه‌یافته و مرسوم این حالت در آمریکا به این صورت است که یوتیوبرها در ویدیویی از یک محصول رونمایی می‌کنند. رونمایی کردن هم می‌تواند به شیوه بررسی، معرفی کلی و یا آن‌باکسینگ (جعبه‌گشایی) باشد. همه این افراد تاکید دارند که برای خرید از لینک‌های موجود در دیسکریپشن (توضیحات) استفاده کنید.

همین الان خواندن ادامه این مقاله را کنار بگذارید و هر محصولی را که فکرش می‌کنید را در یوتیوب سرچ کنید. بسیاری از محصولات مطرح بیش از ۱۰ ویدیو به این صورت دارند. حال در این بازار هرکس کارش را بهتر انجام دهد و بازدید و دنبال‌کننده بیشتری داشته باشد، درآمد بیشتری خواهد داشت. همچنین اینفلوئنسرهای یوتیوب که به آن‌ها یوتیوبر نیز می‌گویند، پس از شهرت دیگر خودشان محصولی را خریداری نمی‌کنند، بلکه شرکت سازنده برای آن‌ها محصول خود را فرستاده و حتی در مواردی که یوتیوبر بسیار معروف باشد، پول تبلیغ را هم به یوتیوبر می‌دهند.

آمازونی که امروزه در ایران می‌شناسیم، دیجی‌کالا نام دارد و به‌خوبی سیستم همکاری در فروش خود را آغاز کرده است. سیستم افیلیت دیجی‌کالا به شما این اجازه را می‌دهد که برای گروهی از محصولات و یا یک محصول، لینک اختصاصی دریافت کنید. حال شما می‌توانید این لینک را در وب‌سایت خود و یا رسانه‌های اجتماعی به‌اشتراک بگذارید. به‌دلیل گسترده بودن طیف محصولات این فروشگاه اینترنتی، درصد پورسانت‌ها نیز متفاوت است و در کمترین حالت ۲ درصد و حداکثر ۱۰ درصد خواهد بود. دیجی‌کالا بیش از ۲۰۰ هزار محصول دارد و شما می‌توانید در هر دسته‌ای که علاقه دارید، محصولات این سایت را به‌دیگران معرفی کنید. راه طولانی برای نزدیک شدن به فرم جهانی وجود ندارد و حتما به‌زودی آپارات با قابلیت گذاشتن لینک در توضیحات ویدیو (برای همه کاربران)، می‌تواند بازار ویدیوهای معرفی و بررسی محصول را به‌شکل یوتیوبرهای آمریکایی، در ایران داغ کند.

علاوه بر دیجی‌کالا، فروشگاه‌های همکاری در فروش بسیاری در ایران فعالیت می‌کنند که سابقه برخی از آن‌ها بیشتر از ۱۰ سال است. اما همیشه کیفیت حرف اول را می‌زند. هم‌اکنون در بسیاری از سایت‌های دانلودی در ایران می‌توانید نمونه‌های همکاری در فروش را مشاهده کنید. تم و فرم پوسترهای همه این محصولات هم شبیه یک‌دیگر بوده و سود بسیار بالایی هم برای بازاریاب‌ها دارند. برای من خود من در ابتدای دوران وبلاگ‌نویسی در بلاگفا یک‌بار از این سرویس‌های همکاری در فروش استفاده کردم و در زمان خود درآمد نسبتا خوبی هم داشت زیرا سود هر خرید ۳۰ درصد بود. ولی کیفیت این محصولات بالا نیست و کمتر کسی است که پس از یک بار خرید دوباره از این فروشگاه‌های اینترنتی (زرد!) خرید می‌کند.

همکاری در فروش محصولات دانلودی

همانند محصولات فیزیکی، روند مشابهی برای محصولات دانلودی در سایت‌ها وجود دارد. بسیاری از سایت‌ها محصولات آموزشی خود را وارد این سیستم کرده‌اند. نمونه موفق و کارآمد سیستم همکاری در فروش برای محصولات دانلودی را در قسمت بعد به‌صورت کامل بررسی خواهیم کرد.

همکاری در فروش آثار سینمایی و موسیقی

بازاریابی وابسته (همکاری در فروش) یا Affiliate Marketing
صفحه محصولات شبکه نمایش خانگی سایت عصرآپلود برای سیستم همکاری در فروش

اگر یادتان باشد در سال‌های گذشته زمانی که یک فیلم ایرانی در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شد، بسیاری‌های سایت‌های دانلود فیلم، آن‌ها را به‌صورت رایگان و غیرقانونی منتشر می‌کردند. حال امروزه دانلود را قبل نام یکی از فیلم‌های شبکه نمایش خانگی بنویسد و در گوگل سرچ کنید. نتیجه‌ها بسیار متفاوت است و بسیاری از سایت‌ها به یک واسط فروش لینک داده‌اند.

جریان از این قرار است که برای اولین بار شرکت تصویرگستر پاسارگاد، تصمیم گرفت که علاوه بر فروش فیزیکی، نسخه دانلودی را هم منتشر کند. با اینکه خیلی دیر، اما بالاخره اتفاق افتاد و سایت‌های واسط فروش برای دانلود قانونی فیلم و سریال با همکاری رسانه‌های توزیع در نمایش‌خانگی، راه افتاند. شما امروزه بدون داشتن مهارت خاصی می‌توانید لینک‌های اختصاصی مربوط به خود را از این سایت‌ها گرفته و آن‌ها را در سایت، وبلاگ شخصی و رسانه‌های اجتماعی منتشر کنید.

حال شما می‌توانید با مراجعه به‌سایت‌ عصرآپلود یک حساب کاربری ساخته و وارد قسمت همکاری در فروش آن شوید. پست از تکمیل اطلاعات می‌توانید به لیستی از فیلم‌ها و سریال‌های شبکه نمایش خانگی دسترسی داشته باشید. با کلیک بر روی هر کدام می‌توانید لینک اختصاصی خود را برای هر کیفیت فایل دریافت کنید. نکته قابل توجه این سایت‌ها و کلا سایر سایت‌های همکاری در فروش محتوای تصویری نمایش خانگی این است که پورسانت ۳۰% به شما می‌دهند. سایت‌های دانلود امروزه از این طریق درآمد بسیار بالایی دارند و همچنین سایر سایت‌ها هم برای درآمدزایی نسخه‌های قانونی فیلم‌ها را به‌اشتراک می‌گذارند. علاوه بر وب‌سایت عصرآپلود، سایت‌های مانند آپ‌نما، سرو رسانه پارسیان و سلام سینما نیز سرویس مشابهی دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

پس از موفقیت در فروش محصولات سینمایی وب‌سایت بیپ‌تونز با راه‌اندازی سیستم همکاری در فروش، پای آلبوم‌های موسیقی را هم به دانلود قانونی باز کرد و به‌زودی همانند سینما از این پس شاهد دانلود قانونی آلبوم‌های موسیقی در کشور هستیم.

همکاری در فروش با دعوت از دوستان

مدل دیگری هم از سیستم همکاری در فروش در دنیا مرسوم است و آن هم همکاری در فروش از طریق دعوت دوستان است. بسیاری از استا‌رت‌آپ‌های ایرانی هم از تکنیک برای افزایش کاربران استفاده می‌کنند. تفاوت این سری همکاری در فروش در این است که شما چیزی را نمی‌توانید برداشت کنید. در این مدل شما خود یک حساب فعال دارید و مدام از سرویسی استفاده می‌کنید.

حال این سرویس برای این‌که شما را وفادارتر کرده و همچنین کاربر جدید جذب کند، درصورت معرفی دوستان به شما اعتباری نیز می‌دهد. برای مثال در تاکسی‌های اینترنتی در ایران این مسئله به‌شکلی جا افتاده وجود دارد و با معرفی دوستان دیگر، می‌توانید یک سفر رایگان داشته باشید. سرویس‌های آپلود، اکانت‌ سایت‌های دانلود، کتابخانه‌ها آنلاین و… اغلب از این فرم استفاده می‌کنند. در این حالت شما کاربر جدیدی را معرفی کرده‌اید و پورسانت دریافت می‌کنید اما همین پورسانت تنها در سرویس همان کسب و کار قابل پرداخت است.

استفاده از سیستم همکاری در فروش در کسب و کار

بازاریابی وابسته (همکاری در فروش) یا Affiliate Marketing

اولین هدف برای ایجاد و پیاده کردن یک سیستم همکاری در فروش، افزایش فروش است. فرمول کلی کار به این صورت است که شما محصول و خدماتی دارید و می‌خواهید آن را بفروشید. حال اگر کسی در این بین به‌شما کمک کند، فروش شما می‌تواند بیشتر از حالت عادی باشد. برای راه‌اندازی این سیستم که لینک اختصاصی برای هر بازاریاب درست کند، راه‌ و روش‌های زیادی وجود دارد.

اگر شما از CMS (سیستم مدیریت محتوا) اختصاصی استفاده می‌کنید، باید به برنامه‌نویس سایت خود بگویید تا این‌کار را برای شما انجام دهد. نوشتن یک برنامه اختصاصی برای اینکار و درست کردن پنل اختصاصی برای مدیریت بازاریاب‌ها بهترین مدل برای اجرا سیستم همکاری در فروش است. این حالت با اینکه بهترین است و برای مثال دیجی‌کالا به این صورت کار می‌کند اما هزینه زیادی دارد. اگر شما از CMS‌های آماده مانند وردپرس استفاده می‌کنید، می‌توانید این‌کار را به‌راحتی توسط پلاگین‌های مخصوص انجام دهید. این پلاگین‌ها قابلیت تولید لینک‌های اختصاصی و ثبت آمار مربوط به آن لینک‌ها را دارند. بهترین پلاگین‌های وردپرس و ووکامرس برای پیاده کردن یک سیستم همکاری در فروش Affiliate WP و WooCommerce Affiliates by YITH هستند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

تاثیر پیاده کردن سیستم همکاری در فروش بر روی سئو و بهینه سازی سایت

پیاده کردن یک سیستم همکاری در فروش در کسب و کار شما به‌صورت غیرمستقیم برای سئو و بهینه سازی سایت شما مفید است. فرض کنید بازاریاب شما لینک‌های مخصوص خرید را در وب‌سایت خود منتشر کرده است. به‌این صورت شما یک بک‌لینک دریافت کرده‌اید که برای اعتبار سایت شما بسیار مفید است. حال این مورد را درنظر بگیرید که اگر چندین بازاریاب با شما کار کنند، چه تعداد بک‌لینک به‌صورت طبیعی برای شما ساخته خواهد شد. همچنین وقتی کاربران سایت بازاریاب‌ها به وب‌سایت شما بیایند، بازدید سایت شما افزایش پیدا کرده و می‌تواند برای رتبه الکسا شما بسیار موثر باشد. در مجموع اگر در سایت خود محصولاتی دارید و به‌فکر افزایش فروش هستید، در مورد سیستم همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ بیشتر تحقیق کنید.

[megadesc]

این مقاله سایت فوربو توسط افیلی حمایت شده است

افیلی اولین شبکه افیلیت مارکتینگ (همکاری در فروش) در ایران است که ارتباط مناسبی بر پایه صداقت و عملکرد صحیح، بین تبلیغ‌دهندگان و نمایش‌دهند‌‌گان برقرار می‌کند. ما در کنار هم در حال شکل دادن به آینده روشن افیلیت مارکتینگ هستیم.

[/megadesc]

جمع‌بندی

بازاریابی وابسته (سیستم همکاری در فروش) یا افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing) روشی ساده و آسان برای درآمدزایی بدون هیچ‌گونه مهارت است. شما با ثبت‌نام در سیستم‌های همکاری در فروش مرتبط با حوزه کاری خودتان می‌توانید قدم جدید برای کسب درآمد بردارید. همچنین اگر صاحب کسب و کار هستید، همکاری در فروش به‌شما این اجازه را می‌دهد که بتوانید فروش بیشتری داشته باشید. همچنین این سیستم به‌صورت غیر مستقیم بر روی سئو و اعتبار سایت شما تاثیر دارد.

به پایان مقاله آموزش همکاری در فروش رسیدیم. اگر نظر و یا سوالی در مورد این موضوع داشتید، می‌توانید آن را در قسمت نظرات با ما و کاربران دیگر به‌اشتراک بگذارید. حتما به سوال شما پاسخ خواهیم داد.

اشتراک در
اطلاع از
guest

42 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد
محمد
5 سال قبل

سلام.خیلی جالب و خیلی ساده و جامع ،اطلاعاتی رو که خواست ،مطالعه کردم.ممنونم
فقط یه سوال،اینکه در بازاریابی پورسانتی ،برای اینکه بخاییم در رتبه های بالای گوگل قرار بگیریم،ایا سئو میتانه کمک کنه،یا حتما باید یک سایت آموزشی ایجاد کنیم؟
ممنون میشم که جواب بدید.

تجهیزیار
تجهیزیار
5 سال قبل

جالب بود ! سپاس از اطلاعات تان !

محمد
محمد
5 سال قبل

سلام … وقت بخیر
ممنون بابت مطالب مفیدتون
برای ایجاد سایت همکاری درفروش از چه قالب و افزونه ای باید استفاده کرد؟ لینک محصولات سایتهای دیگه رو چطور باید وارد سایتمون کنیم
برای ساختن سایتّّّّ هاست یک گیگ کافیه … ممنون میشم راهنماییم کنید

saman
saman
5 سال قبل

سلام چند سوال در مورد سیستم همکاری در فروش داشتم ممنون میشم جواب بدید.یک: به نظر شما ایا کلا سیستم همکاری در فروش ارزش وقت گذاشتن داره از لحاظ درامدی اگه خودتون یا کسی که بشناسید تجربه ای داشته باشه ممنون میشم بفرمایید.کلی نمونه موفقی رو سراغ دارید که هم انگیزه بشه هم تجربه دو:میشه چند سیستم فروشگاهی فیزیکی معتبر هم از لحاظ پرداخت پورسانت و هم از لحاظ اعتبار نزد مشتری رو ذکر بفرمایید.سه:در سیستم همکاری در فروش خصوصا دجی کالا ایا تمام اجناس شامل همکاری میشن و اینکه کد ساخته شده توسط سایت به کجا هدایت میشه منظورم اینه که به صفحه پرداخت یا نه به صفحه توضیحات به این لحاظ میگم اگه ما بخواهیم یک فروشگاه ایجاد کنیم و کاربر هم صفحه توضیحات محصول رو در سایت ما بخونه هم دوباره به صفحه مشابه در سایت دجی کالا هدایت بشه اصلا جالب نیست. واینکه اگه محصول رو در اون لحظه خریداری نکه یا نه اصلا با هدایت به دجی کالا محصول دیگری رو خریداری بکنه پورسانت شامل ما میشه.چهارم:برای همکاری در فروش چه نیازی به ووکامرس است مگه با یک قالب فروشگاهی و یک صفحه ساز ساده و گذاشت لینک نمیشه این کار رو کرد.معذرت که بلند نوشتم و زیاد سوال کردم ولی اگر جواب بدید خیلی کمک کردید.تشکر

saman
saman
5 سال قبل

خیلی ممنون از حوصله ای که برای جواب دادن به خرج دادید.بله خیلی جوابهاتون کمک کرد بی صبرانه منتظر مقاله شما در این مورد هستم چون متاسفانه مقاله هایی که در حال حاضر در سطح وب وجود دارد بسیار سطحی و عادی فقط به معرفی پرداخته.امیدوارم مقاله شما جامع و اموزنده باشه.خصوصا در زمینه این که به چه صورت فعالیت کنیم موفقتر خواهیم بود و هم توضیحی در مورد اموزش نحوه کار با پنل این نوع سیستم که به طور کلی برای عمده کاربران بسیار مورد نیاز است.تشکر

جایینو
جایینو
5 سال قبل

از سایت خوب تان ممنونم ! جالب بود !

پشتیبان شبکه
پشتیبان شبکه
5 سال قبل

سلام ممنون خیلی مفید و کاربردی بود.

پارسا اشفعی
پارسا اشفعی
4 سال قبل

سلام بر شما . من میخوام بیرون از ایران بازاریابی وابسته انجام بدم. میتونید کمکم کنید و آیا آموزشی هست. ممنون میشم بهم ایمیل و یا تماس بگیرید. بسیار علاقه دارم

امیراحمد
امیراحمد
4 سال قبل

واقن ممنون بابت مقاله خوبتون
دست شما درد نکنه

نیما
نیما
4 سال قبل

با سلام من یک سوالی داشتم ک حتی خود کارشناس دیجی کالا پاسخ من رو نداد.خواستم بدونم لینکی ک برای اشخاص درست میکنم تا خرید کنند خوب اگ از لینک من خرید کنن من پورسانت دریافت میکنم.حالا اگه من خودم با اکانتی ک تو سایت دیجی کالا قبلا برای خرید ساختم و شماره ملی من همون شماره ملی موجود در سیستم کسب درآمد هست آیا اگه خودم از لینک ساخته شده توسط خودم خرید کنم باز هم دیجی کالا بهم پورسانت میده یا چون اون شخص خودم هستم بهم پولی نمیده؟

نیما
نیما
4 سال قبل

بسیار بسیار سپاس گزارم.باید بگم ک سرعت پاسخ دهی شما هزاران برابر دیجی کالاست.خیلی ممنون باتشکر.

نور صنعت تجهیز
نور صنعت تجهیز
4 سال قبل

عالی است
موفق باشید

ali
ali
3 سال قبل

ممنون خیلی خوب بود

الناز نوبخت
الناز نوبخت
3 سال قبل

خیلی ممنون

سامان رضوانی
سامان رضوانی
3 سال قبل

دادا مطلب عالی بود

مازیار نارویی
مازیار نارویی
3 سال قبل

سیستم همکاری در فروش سایت خاص باکس خیلی خوبه ولی مشکل لینک اختصاصی دارن میشه لطفا باهاشون تماس بگیرید و سیستم خودتون رو معرفی کنید ؟

آسو
آسو
3 سال قبل

سلام من درافیلت دیجی کالا ثبت نام کردم ولی هروقت میخوام به حساب کاربریم واردبشم پیام میده ورود نامعتبر چرا؟اگرم بخوام که ثبت نام جدید بزنم پیام اینکه قبلا ثبت نام زدم رو میزنه میشه راهنماییم کنین

nilo
nilo
3 سال قبل

سلام،
بسیار ممنون از وقتی که بابت تولید محتوای خوب می کنید.

پویا شهری
پویا شهری
3 سال قبل

سلام رضا عزیز بابت مطلب ارزشمندت سپاس گذارم
چند وقت پیش با این مقاله تونستم به کسب درآمد از همکاری در فروش برسم در سایتم های کانتنت به بررسی هاستینگ های برتر ایران پرداختم و ازت ممنونم که منو با این راه درآمدزایی آشنا کردید

پویا شهری
پویا شهری
3 سال قبل
پاسخ به  رضا توکلی

حتما همین کار رو میکنم و مطمئنم به دستاوردهای خوبی میرسم
خیلی ممنون

پویا شهری
پویا شهری
3 سال قبل
پاسخ به  رضا توکلی

خیلی ممنون از انرژی خوبتون
فک کنم علی بندری رو بشناسید خیلی صداتون مثه اونه دمتون گرم پادکست هاتون خیلی به دل میشینه
پادکست ها رو ادامه بدید که ازتون الگو بگیرم ?

سحر مولوی
سحر مولوی
2 سال قبل

با سلام و تشکر از مطالب آموزندتون.آیا افزونه ای در این زمینه وجود داره که بطور اتومات محصولات رو به صورت انبوه وارد سایت ما بکنه و هر تغییری رو هم آپدیت کنه.ینی لازم نباشه ما محصولات رو به صورت دستی و یکی یکی وارد کنیم؟